Kuzu Işareti | Sayfa 2 | Define işaretleri ve anlamları

Kuzu Işareti

esrarengiz2828

Kullanıcı
Ustam peki sadece kara tasa bunu heykel gibi kafasini yapip karin bolgesinden bizim bolgede kirarak belki 2veya3isaretten parasi alinmistir eskilerde anlatir

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Erdem

Vip Üye
Vip Üye
Ustam peki sadece kara tasa bunu heykel gibi kafasini yapip karin bolgesinden bizim bolgede kirarak belki 2veya3isaretten parasi alinmistir eskilerde anlatir

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Ustam bu kırma işi bence yalan işaretlerin kaybolmasını isteyenler tarafından çıkarılmış tezgah,İşaretin gösterdiği yerden çıkması gerekmezmi,İşareti yapan usta olduğunu farzet okadar emek vereceksin yapmaya özenip ter dökeceksin ve güzel bir işçilikle bitireceksin sonra gelip kıracaksın bence mantıksız

esrarengiz2828

Kullanıcı
erdem ustam özenle değilde sade kafasını çizgilerle gözlerini felan yapılmış boyundan asağısı yok kara taş düşün tabi senin söylediğinde zamanında çok olmuş bişey doğru diyosun

esrarengiz2828

Kullanıcı
ustam o işaretler zaten 15veya 20 sene öncesi malı alan gerisini bırakırmı kırmıştır yada ordan bişey alındığını gören başkaları kırmıştır belki yine vardır deye sen bile raslamamışsın baksana benim bi arkadaş anlattı vede başkasından yine duydum doğru olduğunuda düşünüyorum ama raslarsam çekerim vede çekiyorum zaten saygılar hürmetler

esrarengiz2828

Kullanıcı
şu benim taş buna bi örnek olmazmı çözemediğim olarak açtığım konudaki üstad ama kuzumu hangi hayvan tam belli değil üsdat kırılmış dişleri anlı var sadece

Üst Alt