Vefat - LACİVERT24 ustamızın değerli annesi vefat etmiştir. | Sayfa 3 | Define işaretleri ve anlamları

Vefat LACİVERT24 ustamızın değerli annesi vefat etmiştir.

ÇALKAYA 28

Document/Belge/Usta
Kullanıcı
Cevap: LACİVERT24 ustamızın değerli annesi vefat etmiştir.

Ustamızın anası bizim anamızdır ALLAH rahmet eylesin

TATLARLI

Kullanıcı

Allah rahmet eylesin. . Mekanı cennet olsun. Ailesine Allah sabır versin. Başınız sağolsun ustam.

sondurak

Kullanıcı

,,Sayın Lacivert'24 Kardeşim Merhabalar,, Annemizin Cenabı ALLAH'cc Mekanını Cennet Eylesin İnşaALLAH'cc Sevenlerinede Sabırlar İhsan Eylesin İnşaALLAH'cc...

light_celal1

Kullanıcı

yeni gördüm lacivert ustam
allah size sabır annemizinde mekanı cennet olsun inşallah

star21

Kullanıcı

bende yeni girdim gördüm..allah yerini mekanını cennet etsn..allah geride kalanlara hayırlı uzunn ömür nasip etsin..dostlar sağ olsun..allah sabır versin...amin..

Lacivert24

Extra/Dini Konular
Admin

bende yeni girdim gördüm..allah yerini mekanını cennet etsn..allah geride kalanlara hayırlı uzunn ömür nasip etsin..dostlar sağ olsun..allah sabır versin...amin..
Bugün 12:40
light_celal1
yeni gördüm lacivert ustam
allah size sabır annemizinde mekanı cennet olsun inşallah
Bugün 04:54
sondurak
,,Sayın Lacivert'24 Kardeşim Merhabalar,, Annemizin Cenabı ALLAH'cc Mekanını Cennet Eylesin İnşaALLAH'cc Sevenlerinede Sabırlar İhsan Eylesin İnşaALLAH'cc...
Dün 23:36
TATLARLI
Allah rahmet eylesin. . Mekanı cennet olsun. Ailesine Allah sabır versin. Başınız sağolsun ustam.
Dün 23:24
ÇALKAYA 28
Ustamızın anası bizim anamızdır ALLAH rahmet eylesin
Dün 19:57
şapkalı adam
ustam ALLAH rahmet eylesin başınız sağolsun.
Dün 19:51
A21MEDLİ
İnna Lillahi ve İnna İleyhi Raci’un
Allah rahmet eylesin,mekanı cennet olsun,inşallah.
Dün 11:06
ANAİTİS
Sayın Lacvert kardeşim başınız sağolsun ALLAH rahmet eylesin bende Annesini kaybetmiş bir insan olarak Annesizliğin ne demek olduğunu iyi bilirim mekanı cennet olur inşallah sabırlar dilerim.

ALLAH CC. razı olsun sevgili dostlar mevlam cümlemizin geçmişlerine rahmet ve mağfiret eylesin inşAllah makamlarını cennet eylesin...

arap35

Kullanıcı

değerli ustam
acını hafifletecek kelimeleri seni tebessüm ettirek cümleleri bulmayı ne çok isterdim. İmtihanın ve Kaybın çok büyük. keşke yanında olabilseydik ve elimizden geldiğince acına ortak olabilseydik. merhameti bol olan rabbim Mekanını cennet etsin. sizede sabır versin . acını tüm kalbimizle paylaşıyoruz değerli ustam

Lacivert24

Extra/Dini Konular
Admin

değerli ustam
acını hafifletecek kelimeleri seni tebessüm ettirek cümleleri bulmayı ne çok isterdim. İmtihanın ve Kaybın çok büyük. keşke yanında olabilseydik ve elimizden geldiğince acına ortak olabilseydik. merhameti bol olan rabbim Mekanını cennet etsin. sizede sabır versin . acını tüm kalbimizle paylaşıyoruz değerli ustam

ALLAH CC. razı olsun kıymetli dostum mevlam cümle geçmişlerimize rahmet eylesin inşAllah kalbi sevgiler...

TEVFiK

Vip Üye
Esselamunaleyküm Sayın Lacivert Ustam (daha yeni gördüm) bunun İçinde Sizden çok Özür dilerim Allah C.C.) Rahmet Etsin Allah Mekanını Cennet İhsan Eylesin Allah Sizlere Sabır verip Başınız Sağ Olsun derim Saygılarımla.

Lacivert24

Extra/Dini Konular
Admin

teşekkür ederim kıymetli dostum ALLAH cc. sizlerinde geçmişlerine rahmet eylesin makamlarını ali eylesin inşAllah 7 senedir kemik iliği kanseri idi çok ıstırap çekti be ustam çok meşakkatli bir hastalıkmış mevlam kimsenin başına vermesin çekenede zor bakanada günahlarına kefaret olmuştur inşAllah mevlam böyle murad etmiş bizlerede rıza göstermek düşer RABBİM siz kıymetli dostlarımıza hayırlı uzun ömürler ihsan eylesin lütfeylesin yar ve yardıncınız olması dileğiyle...