Ll Cubuklar Hakkinda | Sayfa 3 | Define işaretleri ve anlamları

Ll Cubuklar Hakkinda

erenler

Kullanıcı
üstadım herşey bilinçaltı olduğu gibi istemeniz yeterli olabilir. kesin sonuç diyemem ama deneme yapsanız sizi dahada aydınlatır sadece telefonu düşünün ve çubuklara düşünce komutlarınızı iletir.
Ben bu şekilde anahtarlarımı buldum geçtiğimiz gün'de kumanda'yı :)
anladım kadarıyla bu çubuklarla altın olmayan bıyerde bıle altın varmış gibi tepkı alabılırız yanı ne düşünürsek orda onun yok olsa bıle düşünceden dolayı var gösterıcekler demekkı

erenler

Kullanıcı
anladım kadarıyla bu çubuklarla altın olmayan bıyerde bıle altın varmış gibi tepkı alabılırız yanı ne düşünürsek orda onun yok olsa bıle düşünceden dolayı var gösterıcekler demekkı
hem şimdi ben cubuklar elımdeyken mesela benım arabam nerde dıyorum tak otarafa dönuyolar bundan supem yok cünkü benım zaten hafızmda arabamın yerı kayıtlı ıster ıstemez doğru yönu gösterırler benım merakım sımdı bı acık arazıye gıttık dıyelım burda defıne varmı varsa benıu oraya göturmu dıycez yanı bılınmeyene karşı tepkıler nedır saygılar

Warning

Kullanıcı
Üstadım direk çubukları elinize Alıp araziye acemi şekilde çıkılırsa daimi mineral peşinde koşma olur alan tarama adı üstünde tarama yapıyorsunuz çubukların dilinden çok iyi anlamanız ve çalışmanız gerekiyor mineralmi yoksa metalmi bunuda çözebilir tam nokta yapabilirsiniz Çubuk konusunda bilgi edinebilirsiniz anasayfada define ve su çubukları diye geçiyor yanlış hatırlamıyorsam

Sent from my iPhone using Tapatalk

erenler

Kullanıcı
Üstadım direk çubukları elinize Alıp araziye acemi şekilde çıkılırsa daimi mineral peşinde koşma olur alan tarama adı üstünde tarama yapıyorsunuz çubukların dilinden çok iyi anlamanız ve çalışmanız gerekiyor mineralmi yoksa metalmi bunuda çözebilir tam nokta yapabilirsiniz Çubuk konusunda bilgi edinebilirsiniz anasayfada define ve su çubukları diye geçiyor yanlış hatırlamıyorsam

pekı sız bu mınarallı nasıl anlıyosunuz

gandalf

BozkurT
Kullanıcı
erenler arkadaşım çubuk kullanıcıdan kullanıcıya değişik çekimler verir buda
insan üzerindeki statik elektrikle alakalı bir durumdur mesela bende mineralli
bir yer bulduğumda çekim zayıf olur vede çubuklar tam olarak kapanmaz
ozaman oraya bakmaya gerek duymazsınız bunu sizin test ederek kendinizi
geliştirmeniz gerekmektedir başka türlü bizler nedesek yanlış olma ihtimali olur saygılarımla.

Warning

Kullanıcı
Üstadım Sağolsun Gandalf ustam yorumu yapmış kendine Katılıyorum daimi pc başına geçemiyorum hafta sonu o Yüzden cevaplarım biraz geç oluyor kusuruma bakmayın

hamzadan

Kullanıcı
S.A.
Herkese merhabalar.
Adı geçen kişi ile tanışmadım. Herhangi bir sosyal veya ticari bir işim olmadı. Kişiyi sadece yaymaya çalıştığı fikirlerini beyan ettiği yazılarından tanırım. İnancı ve ibadeti, etnik kökeni beni hiç ama hiç ilgilendirmez.
Bu tür kabiliyetli insanlara, her inanç kesiminde sıkça rastlanır. Dün de vardı. Bugün de var. Belki Yarın da olacaktır. Hikmetini ALLAH (c.c) daha iyi bilir.
Ancak; Hadis-i şerifte buyuruldu ki:
(Bir kişinin havada uçtuğunu, denizde yürüdüğünü veya ağzına ateş koyup yuttuğunu görseniz, fakat dine uymayan bir iş yapsa, keramet ehliyim dese de, onu büyücü, yalancı, sapık ve doğru yoldan saptırıcı bilin!) [El-Münire]
Saf ve temiz mümin kardeşlerimin aldanmaması için; ALLAH’ın lütuf ettiği bir kabiliyeti, Müslüman kasveti altında, sanki inancının bir sonucu gibi lanse ettiğinde, orada “DUR” deriz.
Kişi her ne kadar benim yaptığım “ilim” dir dese de; gerçekte “bilim”dir.
Mesubu olduğu dernek, bu bilim dalında çalışmalar yapmaktadır. Çok çeşitli alt kolları vardır.
Kişinin öğretileri (verdiği dersler ve seminerler) parapsikoloji üzerinedir.
Çalışmalarında baz aldıkları şey : “KEHANET” dir.
Öğretileri : Neyi- nasıl kullanarak, kahin veya kahine olunur?
Verdiğim link dikkatli bir şekilde okunursa, kişinin aktif bir şekilde üyesi olduğu derneğin amaçları ve kısaca değindiğim konular ayrıntılı bir şekilde verilmiştir.

Buradaki ince noktayı çok iyi görmemiz gerekir. Akademik bir çevrede olup ta Bilimsel çalışmalara bir karşı durmam veya eleştirmem mümkün değildir. Bilimsel bir araştırmada basit olarak 3 temel noktayı dikkate alırım.
1. Amaç.
2. Metot veya baz alınan kaynak.
3. Sonuç.
Uç bir örnek vererek konuyu irdelersek;
1. Amaç : sağlıklı bir insanın kalp ve karaciğer işleyişindeki düzen ve ahengi gözlemlemek.
2. Metot : cerrahi yöntemler
2.a. risk : % 95 ölüm
3. Sonuç : hasta bir kalp ve karaciğer ile sağlıklı bir insanın kalp ve karaciğer işleyişinde her hangi bir fark yoktur.
Kişinin ve derneğin amaçları iyi niyetli gibi gözüküyor.
Kullandıkları metot ise kahinlik… İşte sorun orada. Müslüman birisi her ne kadar iyi niyetle yapılsa da veya yapıldığı söylense de kehanet’den uzak durmalıdır.
“İslam "kehanet"i yasaklamış, kahinlere gidip onların dediklerini tasdik etmeyi şirk kabul etmiş ve onlara bunun karşılığında da ücret vermeyi de haram saymıştır.”
Aşağıda verdiğim link de konu detaylı bir şekilde anlatılmıştır

Sonuç : haram ve en kötüsü şirk’e düşmek. ALLAH hepimizi bu aciziyetten muhafaza eylesin(amin)
Hadis-i şerifte de buyuruldu ki:
(Fitne veya bid’at yayıldığı zamanda, hakkı bilen, bilgisini açıklasın! Hakkı yani doğruyu bildiği halde gizleyene lanet olsun!) [Hatib]
Allahım! Fayda vermeyen ilimden, bilmediğimiz şeylerin şerrinden, Bilerek veya bilmeyerek işlediğimiz hatalarımızı, günahlarımızı bağışla. Bizlere merhamet buyur. Şüphesiz Sen merhametlilerin en merhametlisisin. (Amin. Amin. Amin.)
Sağlıcakla kalın
ALLAH ‘a emanet olun.
S.A.
Herkese merhabalar.
Adı geçen kişi ile tanışmadım. Herhangi bir sosyal veya ticari bir işim olmadı. Kişiyi sadece yaymaya çalıştığı fikirlerini beyan ettiği yazılarından tanırım. İnancı ve ibadeti, etnik kökeni beni hiç ama hiç ilgilendirmez.
Bu tür kabiliyetli insanlara, her inanç kesiminde sıkça rastlanır. Dün de vardı. Bugün de var. Belki Yarın da olacaktır. Hikmetini ALLAH (c.c) daha iyi bilir.
Ancak; Hadis-i şerifte buyuruldu ki:
(Bir kişinin havada uçtuğunu, denizde yürüdüğünü veya ağzına ateş koyup yuttuğunu görseniz, fakat dine uymayan bir iş yapsa, keramet ehliyim dese de, onu büyücü, yalancı, sapık ve doğru yoldan saptırıcı bilin!) [El-Münire]
Saf ve temiz mümin kardeşlerimin aldanmaması için; ALLAH’ın lütuf ettiği bir kabiliyeti, Müslüman kasveti altında, sanki inancının bir sonucu gibi lanse ettiğinde, orada “DUR” deriz.
Kişi her ne kadar benim yaptığım “ilim” dir dese de; gerçekte “bilim”dir.
Mesubu olduğu dernek, bu bilim dalında çalışmalar yapmaktadır. Çok çeşitli alt kolları vardır.
Kişinin öğretileri (verdiği dersler ve seminerler) parapsikoloji üzerinedir.
Çalışmalarında baz aldıkları şey : “KEHANET” dir.
Öğretileri : Neyi- nasıl kullanarak, kahin veya kahine olunur?
Verdiğim link dikkatli bir şekilde okunursa, kişinin aktif bir şekilde üyesi olduğu derneğin amaçları ve kısaca değindiğim konular ayrıntılı bir şekilde verilmiştir.

Buradaki ince noktayı çok iyi görmemiz gerekir. Akademik bir çevrede olup ta Bilimsel çalışmalara bir karşı durmam veya eleştirmem mümkün değildir. Bilimsel bir araştırmada basit olarak 3 temel noktayı dikkate alırım.
1. Amaç.
2. Metot veya baz alınan kaynak.
3. Sonuç.
Uç bir örnek vererek konuyu irdelersek;
1. Amaç : sağlıklı bir insanın kalp ve karaciğer işleyişindeki düzen ve ahengi gözlemlemek.
2. Metot : cerrahi yöntemler
2.a. risk : % 95 ölüm
3. Sonuç : hasta bir kalp ve karaciğer ile sağlıklı bir insanın kalp ve karaciğer işleyişinde her hangi bir fark yoktur.
Kişinin ve derneğin amaçları iyi niyetli gibi gözüküyor.
Kullandıkları metot ise kahinlik… İşte sorun orada. Müslüman birisi her ne kadar iyi niyetle yapılsa da veya yapıldığı söylense de kehanet’den uzak durmalıdır.
“İslam "kehanet"i yasaklamış, kahinlere gidip onların dediklerini tasdik etmeyi şirk kabul etmiş ve onlara bunun karşılığında da ücret vermeyi de haram saymıştır.”
Aşağıda verdiğim link de konu detaylı bir şekilde anlatılmıştır

Sonuç : haram ve en kötüsü şirk’e düşmek. ALLAH hepimizi bu aciziyetten muhafaza eylesin(amin)
Hadis-i şerifte de buyuruldu ki:
(Fitne veya bid’at yayıldığı zamanda, hakkı bilen, bilgisini açıklasın! Hakkı yani doğruyu bildiği halde gizleyene lanet olsun!) [Hatib]
Allahım! Fayda vermeyen ilimden, bilmediğimiz şeylerin şerrinden, Bilerek veya bilmeyerek işlediğimiz hatalarımızı, günahlarımızı bağışla. Bizlere merhamet buyur. Şüphesiz Sen merhametlilerin en merhametlisisin. (Amin. Amin. Amin.)
Sağlıcakla kalın
ALLAH ‘a emanet olun.
Allah Celle Şanuhu senden ve ümmeti Muhammedden razı olsun .

bornovalı

USTA
Super Moderatör
"....... ....... ...... ...... ümmeti Muhammedden razı olsun" AMİN-AMİN- AMİN
ALLAH a emanet ol kardeşim.

efkan55

Kullanıcı
arkadaslar cubuk olayina bende bir yorum getirmek isterim paylasimlariniz icin sagolun dun arazideydim bir cok zeminalti mezarlar olan bir bolgede arastirma yaparken cubuklarin cok zayif hatta hic tepki vermedigini gordum bazende deli gibi donuyorlar fakat bunun cubukla yada bakir olmasi sari olması degil o anki psikolojinizleyerlerde bazen yanilir bazen yanilmaz ama bizim gibi insanların kullanacagi tek alet cubuktur makinelerle arayanlarida gordum kim ne bulmus evde bende buluyorum daha once yuzugu sakliyordum buluyordum bir gun değişiklik yapip kumandayi saklattim hanima onuda buldum ama arazide her sey zorlaşıyor iyi calismak gerek mesela yanyana mezar olan yerlerde yanilabilirsiniz minarel su bunlar hep yaniltabilir öyle hapadak bulsaydi cubuk her kullanan defineyi bulurdu arkadasim guzel bir video hazirlamis eline saglik yalandan bir dunya para vermenize gerek yok 5 liralık bakir yada princ'elektrod hepsi ayni mantikla calisir

mc_307

Kullanıcı
@efkan55 ustam güzel yorum lakin, ben bu beyinsel yönlerdirmeye inanamıyorum. Ćok kez denedim en sonunda " dön lan bükerim seni yoksa" bile dedim :D
Bu herkeste olan bisey degil sanırım.