Lütfen Yardımcı Olurmusunuz | Sayfa 2 | Define işaretleri ve anlamları

Lütfen Yardımcı Olurmusunuz

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Kullanıcı
silmene gerek yok kardeşim. paylaşmak ,görüntülemek yasak değil.
kaya mezarı mevcut. onun için ustalarımız,sit olduğunu ve resmi izin verilmeyeceğini belirtmişler. murat kardeşim,sen silemezsin. paylaşman seni rahatsız etti ise istersen silebilirim. başlığıda düzenledim.

Murat1818

Kullanıcı
silmene gerek yok kardeşim. paylaşmak ,görüntülemek yasak değil.
kaya mezarı mevcut. onun için ustalarımız,sit olduğunu ve resmi izin verilmeyeceğini belirtmişler. murat kardeşim,sen silemezsin. paylaşman seni rahatsız etti ise istersen silebilirim. başlığıda düzenledim.
tşkler kardeşim yasaklı konu açmısım ya ban yemeyim diye demiştim tşkler yardımlarınız icin

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Kullanıcı
sevgili murat kardeşim, sitenin kurallarına bir göz atarsan iyi olur.üyelerimizin bu kurallar içinde paylaşım yapmasını öneriyoruz. yoksa sitede sağlıklı bir forum akışı olmaz değilmi. sorumluluğun bilincinde biri olduğun görünüyor. buna memnun oldum. gönlünü rahat tut. bilmeden yapılan bir yanlışa düşen değil,bilerek sitenin kurallarına karşı ahkam kesenler, uymayanlar banlanır.iyi forumlar.
aramıza da hoş geldin.

KERASUS

Kullanıcı
mustodayı doğru söylir kardeş ..burası birinci derece sit alanı.kolay yerlere bak.böyle bir yer açmadım ama gerçekten ciddi külfetli ve bir o kadar da zor diye biliyorum.internette açılanlara bakabilirsin..ALLAHA emanet ol .

ASİAVCI

Kullanıcı
burası çankırıda bir yamacın başında buyuk bir kayalıktır görunen o yerde calışma olmuş fakat başarı yok zemine yakın bikac noktadada calışma yapılmış ben buranın girişini biliyorum resimlerden ikisi acılıyor girişi gören yer fotolandıysa cizerim size evt burası sit alanı burda calışmak 5 yıldan başlasada atıl bırakılmış dağ başında biyer

Üst Alt