Madem Yılbaşında Define Mekanındayız Burada Eğlenelim | Sayfa 17 | Define işaretleri ve anlamları

Madem Yılbaşında Define Mekanındayız Burada Eğlenelim

karanar

Kullanıcı
ustam en son anlaşmamız araba ankara ustanın şapka benimdi :D
yaw ben sözünden dönmeyi pek sevmem ama sizinle, yukarıdaki sohbeti yaptığımız saatlerde, benim arabayı emanet alıp annesini, kardeşine götüreceğini söyleyen, Allah'ın ıslah edecicesi, @ankara ustaya söz verdiğimiz arabayı pert etti.arabaya değil yalan söyleymesine bozuldum sadece.:mad:tamam yalan söylemicem arabaya da üzüldüm ama kandırılmaktan nefret ediyorum. pert dediğime bakmayın, sadece sağ tarafı çarpmış istanbul yolunda. şu anda sağ kapı yok:( @zebun usta şapkayı hemen gel al. yoksa ona birşey olacak diye benim ev yanacak yemin ediyom.:(
maşallah dediğim üç gün yaşıyor arkadaş yaw:confused::confused::confused:
ha bu arada, tanıdığı sağlam kaportacısı olan varsa insaniyet namına bir alo desin...

zebun

Web Master-Coder
Kullanıcı
yaw ben sözünden dönmeyi pek sevmem ama sizinle, yukarıdaki sohbeti yaptığımız saatlerde, benim arabayı emanet alıp annesini, kardeşine götüreceğini söyleyen, Allah'ın ıslah edecicesi, @ankara ustaya söz verdiğimiz arabayı pert etti.arabaya değil yalan söyleymesine bozuldum sadece.:mad:tamam yalan söylemicem arabaya da üzüldüm ama kandırılmaktan nefret ediyorum. pert dediğime bakmayın, sadece sağ tarafı çarpmış istanbul yolunda. şu anda sağ kapı yok:( @zebun usta şapkayı hemen gel al. yoksa ona birşey olacak diye benim ev yanacak yemin ediyom.:(
ha bu arada, tanıdığı sağlam kaportacısı olan varsa insaniyet namına bir alo desin...

Üzüldüm valla ustam geçmiş olsun cana geleceğine mala gelsin. ama kuşkulanmıyor değilim sanki şapkayı yok etmek için olaya kaza süsü vermiş olabilirmi ustam:D

Warning

Kullanıcı
usta cubuklarlan demelerine devam cok sevindim zaman gelir kendine bilem inanamayacan ben bu cubuklarlann nezaman usta olmusum deye:):):)
Allah cc Razı olsun Üstadım seviyorum bu işi sevdirenlerdende Allah cc Razı olsun aşk ile başlar sevda ile bitmez gönüllü aşığım ben bı çubuklara :) :)

Warning

Kullanıcı

Çok geçmiş olsun paşam herşeyde bir hayır vardır küçük nüsubetler büyüklerini götürür inşaallah Allah kaza bela vermesin Allah'a emanet

TEVFiK

Vip Üye
karanarUsta..yaw ben sözünden dönmeyi pek sevmem ama sizinle, yukarıdaki sohbeti yaptığımız saatlerde, benim arabayı emanet alıp annesini, kardeşine götüreceğini söyleyen, Allah'ın ıslah edecicesi, @@ankara ustaya söz verdiğimiz arabayı pert etti.arabaya değil yalan söyleymesine bozuldum sadece.:mad:tamam yalan söylemicem arabaya da üzüldüm ama kandırılmaktan nefret ediyorum. pert dediğime bakmayın, sadece sağ tarafı çarpmış istanbul yolunda. şu anda sağ kapı yok...
S.a. Gelmiş Geçmiş Olsun Ustam Allah Beterinden Korusun İnşallah.Saygılar.

Üst Alt