Madem Yılbaşında Define Mekanındayız Burada Eğlenelim | Sayfa 2 | Define işaretleri ve anlamları

Madem Yılbaşında Define Mekanındayız Burada Eğlenelim

ankara

Güvenlik
Kullanıcı
bizim buralar olmazda tefik ustanın oralar şimdilerde çok müsait yolun kenarında yiyecen odun köftesini sonra ver elini sarta:D:D:D:D:D hu tefik usta nerdesin zeytinin dibinde bekliyom.:p:p:p:p:p

Lacivert24

Extra/Dini Konular
Admin
Dostlar size bir tane tevfik usta fıkrası atayım içimden geldi...
BİSİKLET
Trabzonla Rize arasında bir zamanlar gümrük varmış. Tevfik usta hergün bi***let ve önünde bir kum torbasıyla gümrükten geçermiş. Bir gün Gümrük Memuru bu durumdan kuşkulanmış. Tevfik'e :
-Dur. Ne geçiriyorsun gümrükten, demiş. Tevfik :
-Kum, demiş. Memur kum torbasına elini sokmuş karıştırmış gerçekten sadece kum varmış torbada. Bu olaydan sonra Tevfik yıllarca gümrükten bi***letle önünde kum torbası olduğu halde geçmiş. Yıllar sonra Trabzonda bir kahvede Tevfikle Gümrük Memuru karşılaşmış.
Gümrük Memuru :
-Ula Tevfik usta artık emekli oldum sana birşey yapamam gerçekten ne geçiriyordun gümrükten?, demiş.
Tevfik usta :
-Bi***let, demiş

Warning

Kullanıcı
Eh be Mübarekler ben demli Çayı bitirdim çocuklarla biraz vakit geçirdim her zamanki gibi şimdide çubuklarımla oynaşıyorum :) :) :D kendi kendime Uğraş işte her zamanki gibi ne yapayım nasıl yapayım :):):)

Üst Alt