Mağara Hakkında Yorumlarınızı Bekliyorum | Define işaretleri ve anlamları

Mağara Hakkında Yorumlarınızı Bekliyorum

aslanx

Kullanıcı
Merhaba arkadaşlar
Mağara girişindeki yukardaki taşlar tuzakmıdır?
İçerideki duvardada bir işaret var fakat onu çıkaramadım
Görebildiğim işaretleri belirttim fakat kafam karıştı yorumlarınızı bekliyorum

111-588af.jpg

ggghhh-28926.png

ggghhh-17583.jpg

aslanx

Kullanıcı
@Mirkut fotoğraf bugün geldi önümüzdeki pazartesi bölgeye gidicem ozaman daha detaylandırıp yüklerim buraya
özellikle dikkat etmem gereken gözden kaçan bir şey veya kontrol etmem gereken bir yer varmıdır fotoğrafta görünen

Kader25

Admin
Taslarin dizilisi tuzak oldugu asikar. Mirkut ustamin dedigi gibi degerli tespiti yapilmali once. Tespit pozitif cikarsa, yukaridan asagisinin krokisi cukarilmali, oda derinligi tespit edilmeli uygunsa yukaridan caprazlama girmenin analiİ yapilmali.
Acele yok, emniyet var. Once emniyet.

Mevlam sana yüzü kara,
Nasıl geldi şimdi bura?
Sağ kulağın kuru yere
Koyduğun gün inanırsın.

Mirkut

Vip Üye
Yeni resimler eklenirse daha saglikli yorumlar gelir bu sekilde gorus alani cok dar ve yardimci olabilecek detaylar eksik.
Umarim cubuk kullanabiliyorsunuzdur bilmiyorsanizda bir cubuk ustasi goturup yuzeysel olarak krokisini cikarip yine deginmek istiyorum en onemlisi degerli tespiti yapilmali.
Risk herzaman vardir eger butur yerlerde calisma yapmamissaniz isi bilen birinden yardim alabilirsiniz.
Selametle

Mirkut

Vip Üye
Kari koca biribirine bakiyor. Ustteki tasida kafalariyla tutmuslar. Iceride eger donem soygunu yememisse yada degerlimidirde bilemiyorum. Elinizden geldigince yakin uzak dortbir tarafin resimlerini cekin. Tumsekli, cokuntulu, yigma yada kaya mezarina uygun kayalari ve diger isaretleri iyice inceleyip resimlemeniz sizin faydaniza olacaktir.

esrarengiz2828

Kullanıcı
ağız büyüklüğü ebat ve içeri örme varmı yani işçilikli duvar içerde varmı içeri girip çıkılmış bu gözüküyor zaten net hayvan olur insan olur içeri girilip çıkılmış ama geniş resim nasıl bi yerde veya kullanım amaçlımı yoksa yeraltı şehri girişimi girilmeden anlaşılmayacağı gibi tedbiride elden bırakmamak gerek öncelikle beslemeli olarak içeri girilip ön konturol yapılmalı bundan çok çok daha tehlikeli yerlere girdim bu bu görünüşle tam tuzak demek zor eğer içerde yaşam varsa bişeyler bulunur destekli olarak girmekte fayda var