Mağara hususunda yeri | Define işaretleri ve anlamları

Mağara hususunda yeri

Ağzı açık yılan'ın mağarasını Saygıdeğer Ustalarım söyleyebilirlermi

• Mağara nerede

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    1
  • Anket kapatılmış .

Erdem

Vip Üye
Vip Üye
38GkZO.jpg

aqr7m5.jpg

Erdem

Vip Üye
Vip Üye
Saygıya Değer Ustalarım mevki Vezirtepe sanıyorum,2 resimde 1 kayaya ait,Güney cephesinden bakıldığında ağzı açık büyük yılan görümünde,Resmi sağa çevirip bakıldığında Timsah görünümünde pulları dahi net görünmekte 2.resim doğu cephesi dikkatimi çeken sol üstündeki Ayak, dalın altındaki kısımda Kablumbağa,yarım kalp mevcut, mezar çiçekleri yerini verirken Mağara olması lazım diye ağzı açık yılandan dolayı düşünüyorum;Değerli bilgilerinize ihtiyacım var şimdiden ALLAH TEALA razı olsun;Berat Kandiliniz Mübarek Olsun

Son düzenleme:

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Kullanıcı
AH BE KARDEŞİM, burayı geniş açılı neden almadın. açıklarındanda ,arazi yapısınıda bir görebilseydik ne güzel olacaktı.

SANKİ YÖN VERİR gibi.ama çaprazına kalabilir.

burdada ön istikametim diyor.
girişli bir yerin olacak. ama biraz açığından olabilir. bu istikametlerin kayadan itibaren açığını gören resimler varsa konunu netleştiririz inşaallah. sağlıcakla erdem kardeş. eğer gidersen ağacın altınıda cephesinden çekiver.

NOVANDA

Kullanıcı
Tüm islam aleminin kandilini bende konunuz aracılığı kutlarım. Saygısızlık etmek istemem ancak vezir tepe olduğunu nasıl anladık .Vezirtepenin olmazsa olmazı nedir.Kraldan sonra vezir gelirse krala kale ve kalenin olduğu tepe düşerse vezire neresi ve hangi tepe düşer. Neden vezir tepede 7 mezar olur .Kimdir bu vezir......
Öncelikle bunu bilmek zorundayız .Yılan demişiz değildir .Umarım ben yanılırım.Çalışmalarınızda başarılar dilerim.

Erdem

Vip Üye
Vip Üye
Doğrudur İkizceli Ustam ön kısmın 4veya 5mt diye tahmin etmiştim,Değerli bilgilerin için ALLAH (cc) razı olsun.

Erdem

Vip Üye
Vip Üye
Merhaba Novanda Ustam;Vezirtepe olabilir dememin sebebi bu kayalar sola doğru uzanırken doğu cepheli mağaralar bulunmakta, Altın Kılınç çıkarılmış mağaradan ve bu resimle arası 300mt kayalardan aşağı doğru tencere,kazan gibi burdaki kayaların çoğunda işçilik öyle böyle değil süper ustalar tarafından işlenmiş kayalar 3 boyutlu resmedilmiş çözmek için 1 bakış yanıltıyor,şahsen ilk baktığımda bende anlamadım,anlayıp resmi çözdüğümde şok oldum ozaman böyle işçilik varmıydı diye,bu kayalardan dolayı düşünmüştüm;Ne tepesi olduğunu sizin gibi ustalarım sayesinde çözebilirim fakat Teşekkür Ediyorum sizler den öğrenmiş olduklarım şuan için yeterli ALLAH (cc) razı olsun

Erdem

Vip Üye
Vip Üye
Ustalarım bu resimde ayak demiştim yakın resminide eklememdeki gayem sizlerinde değerli görüşlerini merak ediyorum,İçindeki ve dışındaki murç izlerini nasıl hesaplamak lazım!İlginiz için şimdiden ALLAH TEALA razı olsun;Teşekkürler

Son düzenleme:

Erdem

Vip Üye
Vip Üye
Kalp,kablumbağa,adam kafası,hepsinin toplamı giriş yönünü göstermekte olup murç deliğide derinliğini söylemekte galiba benim anladığım budur;Ustalarımında onayı olursa güzel bir konu olurdu

Son düzenleme:

Erdem

Vip Üye
Vip Üye
gjyOJ2.jpg

Boğa'da değerli olabilirmi!!!Siyah daire,ve yılan neyi çağrıştırıyor acaba!!! yılanın ağzı açık kırmızıyla çizebildiğim kadarı,Sarıda kuyruğun uzantısı-Ayrıca resmi sağa çevirdiğimde timsah oluyor,Yapan sanatkarmış gerçekten

Son düzenleme:
Üst Alt