mağaradan çıkan taş

DRAGON-34

Kullanıcı
Arkadaşlar bu fotoları bir tanıdık gönderdi ben pek anlayamadım küçük mağaramsı bir yerin içinden dört tane taşı kaldırmışlar altından bu beyaz taş çıkmış bu işretlerin daha uzak fotoları yokmuş ellerinde ama bana pek uzak değil sizlerin de yorumlarını alıp gitmek isterim birinci foto girişe yakınmış işreti kırmaya çalışmışlar biraz üzerlerinden kırmışlar zaten anlaşılıyor

DRAGON-34

Kullanıcı
Cevap: mağaradan çıkan taş

Bfoto sanırım mağara dedikleri yerin daha ön kısımlarında toprak üzerindeymiş

DRAGON-34

Kullanıcı

Bu taş gediğim gibi mağara gibi olan yerden dört adet taş sökmüşler bu taşı bulmuşlar yaklaşık 50-60cm derinden bilgisi veya fikri olan arkadaşlardan yorumlarını bekliyorum şahsen ben de merak içindeyim........Butaşın üzerinde işret var gibi gözleri ve pc si iyi oln arkadaşlar dikkatli bakarsa görürler belki ben pek göremedim

Son düzenleme:

HARBİCİ

SERKAN
Kullanıcı

Bu taş gediğim gibi mağara gibi olan yerden dört adet taş sökmüşler bu taşı bulmuşlar yaklaşık 50-60cm derinden bilgisi veya fikri olan arkadaşlardan yorumlarını bekliyorum şahsen ben de merak içindeyim........Butaşın üzerinde işret var gibi gözleri ve pc si iyi oln arkadaşlar dikkatli bakarsa görürler belki ben pek göremedim

Allah nazardan saklasın... bi kurşun döktürün bakalım hem arkadaşlarınıza hem taşa.... o zaman daha anlaşılır...

zaten nazara da geldiler şimdiden. işareti kırmışlar dedinmi nazar kaçınılmaz oluyor bir yerde...

ersan

Admin

,,,ustam bu tas ta cok buyuk monograma benziyor,,
isaretleri ben burdan ikitane araka arkaya,,V,,isaretine benziyor.
ve burinci tasta buyanmis horasana cok benziyor
ikinci isarete bakarsanburda bir ayle mezari var .

DRAGON-34

Kullanıcı

bugün gidip bakıcam kısmetse yeniden fotolarım çevresiyle beraber neyi kırmışlar neyi açmışlar bilgisini alırım İNŞALLAH

Leksey

Kullanıcı

genelde harita olarak kullanıyor bu taşlar.yada gömülerde çocuk mezarına oyuncak diye veya yeniden doğuşu simgelediği için yetişkin mezarlarına konuluyor.gece taş üzerinde renk değişimi oluyor mu?

DRAGON-34

Kullanıcı

genelde harita olarak kullanıyor bu taşlar.yada gömülerde çocuk mezarına oyuncak diye veya yeniden doğuşu simgelediği için yetişkin mezarlarına konuluyor.gece taş üzerinde renk değişimi oluyor mu?
Ustam yorum için sağol ben taşın renk değiştirdiğini bilmiyorum ama öğrenirim Benim dikkatimi bu taşın üzerindeki figür çekti hiç yabancı değil ama net göremediğimden çizemiyorum sanki baklavanın dörde bölünmüş şekli gibi,gidince iyice çizer boyarım

DRAGON-34

Kullanıcı

,,,ustam bu tas ta cok buyuk monograma benziyor,,
isaretleri ben burdan ikitane araka arkaya,,V,,isaretine benziyor.
ve burinci tasta buyanmis horasana cok benziyor
ikinci isarete bakarsanburda bir ayle mezari var .

sağol ERSAN değerli dostum kısmet olur da gidersem olayı detaylı araştırır fotolarım bilirim senin gözünden kaçamaz yine olmazsa senin oradan bir çubuk sallarsın işi çözeriz EVELALLAH

STRESS

Kullanıcı

DRAGON-34 Arkadaşım ne olduğunu çözer gibi oldum çizdim anahtara benziyor anahtarın sapındada küp var.Arkadaşlarda baksınlar benim göremediğim ayrıntıları görebilirier.

Son düzenleme: