mağaradan çıkan taş

DRAGON-34

Kullanıcı
Cevap: mağaradan çıkan taş

........STRES ustam yorum için sağol eğer burada bir anahtar varsa ve küp işareti varsa ki var görülüyor bu taş kayaların altından 60cm derinden çoktmış ne demek isteyebilir.Ben buraya gitmeyi düşünüyordum ama burayla ilgili arkadaş şehir dışında çalışıyor şu an gidemedim ama her an gidebilirim detaylı inceleme imkanım ancak o zaman olacak benim bildiğim anahtar yön verir bu taş oradan alınmış malum nasıl bir yol izlemem gerekir orada bilgin varmı veya bilgisi olan arkadaşlardan fikirlerini almak isterim

DRAGON-34

Kullanıcı

STRESS ustam senin kararttığın fotoyu inceliyorum da sanki orada başka işretler de var gibi senin gözlerin ve pc iyi sanırım sen göreceksin İNŞALLAH oradaki olayı doğruyu bulamasakta doğruya yakın bulabilsek çok iyi olacak

İRON

Kullanıcı

buyuteçle gözlemlemekte fayda var.gizli şifreler içermekte.yalın gözle görünmezler yani.

DRAGON-34

Kullanıcı

buyuteçle gözlemlemekte fayda var.gizli şifreler içermekte.yalın gözle görünmezler yani.
Taşı bir elime geçirsem karbon kağıdıyla güzelce boyayıp şifresini ortaya dökeceğim ama taşlan henüz bir araya gelip şahsen tanışamadım kısmet diyelim

HARBİCİ

SERKAN
Kullanıcı

kurşun döktür.. o zaman anlıyacaksın

HARBİCİ

SERKAN
Kullanıcı

HARBİCİ ustam nasıl döktüreceğiz kurşunu kurşuncuya mı döktüreceğiz yoksa biz de dökebilirmiyiz bu mevzuyu biraz açabilirmisin

bi küçük tüp biraz da kurşun bir de tas....

sonra üzerine sadece bir yüzü sarıcak şekil dökün dikkatlice sıçramasın yüzünüze gözünüze.. az sonra soğur bide böyle bak bakalım senin küp nerdeymiş?