Mağaranın İçinde Kalp İşareti | Define işaretleri ve anlamları

Mağaranın İçinde Kalp İşareti

altun

Kullanıcı
selamünaleyküm bozkurt kardeşim bi sorum olacak mağaranın içinde kalp işareti güzel işlenmiş 6 cm derinli var 30 cm çapında içindede iki tane oyma biri 5 cm biri 3 cm oymalar külah şeklinde işaraette çatlak yıldırım işareti bir şey yok sadece üst tarafında sivri ratafında diil aynen kalbin üstünde 3 rakamını sölim kalple aynı hizada tekrar söyleyim mağara içi yardımcı olursan sevinirim

FENERLi

Vip Üye
Cevap: Mağaranın İçinde Kalp İşareti

Öncelikle hoş geldin diyelim,

Orada aile mezarı var lakin oyma sayısı kadar mezar vardır diye ancak düşünüyorum,

"üçü" merak ettim;mağranın dışında üç taş veya üç ağaç,mağranın girişinde müjdesi olabilir

Bozkurt ustama sormuşsun ama,,,resim olsa keşke ama mağranın girişinide isterim.

altun

Kullanıcı

selamünaleyküm ilginiz için tşk ederim arkadaşlar kalbin içindeki oymalar iki tane biri 5 cm diğer 3 cm karanlık oldu için net görünmüyor külah şeklinde mağaranın giriş resimleri elimde yok ayrıca mağaraya aşa doğru giriliyor ve müjdesi iki kişinin kaldıraca bir taşın altında çıktı

altun

Kullanıcı

ayrıca işaretim oldu bölgede 10 mt civarında makine çalışmıyor zemın ayarı yapamıyo

İRON

Kullanıcı

iş mağarada bitiyor.fenerli kardeşimize katılyıorum.mezarların mağarada.

nişancı

Kullanıcı

yan yana iki mezar var bir odada küçük oyma bayan büyük oyma erkek mezarı haberin olsun mağarada içeri girdiğinizde hangi bölümde ve mağara kapısının kaç metre mesafesinde söylermisiniz

Üst Alt