Mahkemede Sohbet. | Sayfa 3 | Define işaretleri ve anlamları

Mahkemede Sohbet.

Sedegor

Kullanıcı
Nefsini mi yoksa seytani mi alt etmek daha zordur bazen dusunurum, onumuzdeki suru koca duvar goruruz de karsisinda gucsuz kalinca yenilgiyi kabullenir olmus gibiyiz oyle bir durum, Allah bir daha yoldan saptirmasin gecmis olsun diyelim..
Uzun mesele beni dövdürme :( Sen kurcalama ben zaman zaman yazarım İnşallah.

Son düzenleme:

Necat.

Emektar
Forum Düzeni
Admin
Selamün Aleyküm üç kelam yazmak niyetim, alacakta var verecekte var.
Kafkaslı :( Necat kardeş yada diger üzdügüm Canlar hakkınızı helal edin Emi :(
Öncelikle aleyküm selam ustam, hoşgeldiniz diyelim.

Benim kimse üstünde bir hakkım yoktur var ise veya öyle görünüyorsa da hakkım helali hoş olsun.

Nasıl ki ailemizle bile yeri geldiğinde anlaşamıyorsak birbirini sadece yazılardan tanıyan bizlerin de anlaşmasında sorun çıkması gayet normaldir, olur ve ileride olacaktır da.
Ben burada yazılanlara üzülmem müsterih olun, özellikle eğer yazılanlara bakıp üzülüyorsanız, sinirleniyorsanız içinizde kin, haset, aşağılama gibi olmaması gereken duygular oluşabilir. Bunlarda burada yetkili durumdaki arkadaşların kararlarını etkiler, bundan uzak durmaya tarafsız ve adaletli davranmaya çalışıyoruz. Hepimiz olgun olduğuna inandığım insanlarız. Anlaşmazlıkları konuşarak çözmek yanlısıyım ama bazan maalesef bu mümkün olmuyor-olamıyor ve o zaman site kurallarını devreye sokmak zorunda kalıyoruz. Bu kurallar işlemezse burada kimse yazmak istemez, karmaşa olur.

Sanırım siz de zaman içerisinde beni ve yönetici arkadaşları tanıdınız. Adalet herkes için aynıdır, herkese eşit uygulanmalıdır. Bunun için yani şu güzel ortamımızın bozulmaması için çaba gösteriyoruz. Yapılanlar bazan hoşa gitmeyebilir ama emin olun herhangi bir ön yargı ile davranmamaya itina gösteriyoruz.

Benim de çenem düşüktür. Konuyu uzattım. Selametle kalın.

Kafkaslı

Vip Üye
Hele Şimdilik diyelimmi bu doğrulara Doğru diye :( Neyse ! Önemli olan Dostluk :( Bana düşmez doğruyu ayırmak :( geçte olsa anladım.
Tabiki dostluk mübarek doğruya doru denir ama eğriye doğru demiyelim
ALLAH CC doğruluktan ayırmasin inşallah dostum.
Tabiki bize düşmez o dedigin ehlinin işi

Son düzenleme:

bahtiyar20

Kullanıcı
Kur'an'ı kerime sünnete ters olmadığı sürece herkesin doğrusu doğrudur kimi dik kestirme çıkar kimi virajdan uzun yoldan çıkar önemli olan yolun ucunun nereye vardığı. ve yolculukta başkasına zulmetmemek kalp kırmamak

Sedegor

Kullanıcı
Kur'an'ı kerime sünnete ters olmadığı sürece herkesin doğrusu doğrudur kimi dik kestirme çıkar kimi virajdan uzun yoldan çıkar önemli olan yolun ucunun nereye vardığı. ve yolculukta başkasına zulmetmemek kalp kırmamak
Oturup Sabredip izleyemiyorsan Ha doğru ha yanlış. Nice doğrular yanlışa varır, nice yanlışlar doğruya. Sonunu bilmediğimiz neye doğru diyelim neye yanlış diyelim. Ancak her şey yerli yerinde, ne bir fazla ne bir eksik belki. Ne polisis ne jandarma :(
Kim Ehili Sünnet onuda içten bilmeyiz. Kalpleri gören ancak Allahtır. Ehli Sünnet olmayanıda Allah yaratmıştır. Vardır bir sebebi ki yaratmış. Onun yarattığı zehirli yılanda olsa Sual olunmaz.

bahtiyar20

Kullanıcı
Oturup Sabredip izleyemiyorsan Ha doğru ha yanlış. Nice doğrular yanlışa varır, nice yanlışlar doğruya. Sonunu bilmediğimiz neye doğru diyelim neye yanlış diyelim. Ancak her şey yerli yerinde, ne bir fazla ne bir eksik belki. Ne polisis ne jandarma :(
Kim Ehili Sünnet onuda içten bilmeyiz. Kalpleri gören ancak Allahtır. Ehli Sünnet olmayanıda Allah yaratmıştır. Vardır bir sebebi ki yaratmış. Onun yarattığı zehirli yılanda olsa Sual olunmaz.
Yolun sonuna varmadan doğruyu bulup yaşamayı nasip etsin Mevla cümlemize