Mahsen işareti | Sayfa 4 | Define işaretleri ve anlamları
  • Hoş Geldin Ya Şehr-î Ramazan

Mahsen işareti

Osim

Kullanıcı
Sevgili hocam çubuk var pirinç lakin toprak minarelli o yüzden ise yararmi bilmiyorum dedektör de var

Sevgili hocam çubuk var pirinç lakin toprak minarelli işe yarar mı bilmiyorum dedektör de var goldfinder o alanda açılmış mezarlar var size video atmam mümkün mü tünel diyorsunuz ya girişini

Bulunduğu arazi ve işaret işaretin 6mt önünde dar bir giriş var 3 MT dik olarak iniyor sonra sola düz üç MT sonra aşağı yönlü olarak iniyor aşağı inen yer irili ufaklı taşlarla dolu sence mahsen mi yoksa tunel girişimi kardeş

birde garip olan şu konuyu acan arkadas ta en az50 foto var bundan 2 tane yüklüyor bu nedir diyor bu konuyu örnek alarak yazmıyorum yanlış algılanmasın genelleme yapıyorum abiiii resim koymak ücretli değilki neden 50 resmin varken 2 tane koyuyorsunki buranın ustalarınımı deniyorsun aaa bu usta bildi dur 2 resim daha koyayım bu cok çok yanlış ne kadar varsa yükle elinde ki tam manasıyla çözelim .. rica ediyorum konu acan arkadaslardan bol foto lütfen =))
Giriş bu iç kısım biraz daha geniş bir insan imekliyerek ancak gider

Ekli dosyalar

• IMG_20210101_164445_640x480_640x480.jpg
    IMG_20210101_164445_640x480_640x480.jpg
    68.5 KB · Görüntüleme: 2

Osim

Kullanıcı
Sevgili hocam çubuk var pirinç lakin toprak minarelli o yüzden ise yararmi bilmiyorum dedektör de var

Sevgili hocam çubuk var pirinç lakin toprak minarelli işe yarar mı bilmiyorum dedektör de var goldfinder o alanda açılmış mezarlar var size video atmam mümkün mü tünel diyorsunuz ya girişini

Bulunduğu arazi ve işaret işaretin 6mt önünde dar bir giriş var 3 MT dik olarak iniyor sonra sola düz üç MT sonra aşağı yönlü olarak iniyor aşağı inen yer irili ufaklı taşlarla dolu sence mahsen mi yoksa tunel girişimi kardeş

birde garip olan şu konuyu acan arkadas ta en az50 foto var bundan 2 tane yüklüyor bu nedir diyor bu konuyu örnek alarak yazmıyorum yanlış algılanmasın genelleme yapıyorum abiiii resim koymak ücretli değilki neden 50 resmin varken 2 tane koyuyorsunki buranın ustalarınımı deniyorsun aaa bu usta bildi dur 2 resim daha koyayım bu cok çok yanlış ne kadar varsa yükle elinde ki tam manasıyla çözelim .. rica ediyorum konu acan arkadaslardan bol foto lütfen =))

İşaret ve giriş tam işaretledim yerde dağın zirvesinde yıkık bir kale var

Ekli dosyalar

• IMG_20210101_165041_2_480x640.jpg
    IMG_20210101_165041_2_480x640.jpg
    61.2 KB · Görüntüleme: 2

drapeta

Kullanıcı
son fotoda işaretlediğiniz yerden söz ettimiştim arazi çok düz tek dikili taş orda ve işaretlerin orda olduğunu sölüyorsunuz. o kısımdaki ağaçlar çam sanırım o ağaçlar ordan cıkmıssa tesadüf deyildir die düşünüyorum incir olsa tası deler gecer dicem ama orası toprak bi alanki o ağaçlar varsa orası toprak bi alandır yakın daha detaylı foto yüklerseniz çok daha yardımı olcak..

özgürXdaglı

Vip Üye
cubuk kullanıyorsan işin 100%70 tamamdır cubuk minerele gitti diyelim kullanan bunu çozer minaral işi basit iş ayrıyeten boşluk tespiti yaparken maden minaral fark etmez

dedektör tek tek için kullanılır üsteki mezarların oralarda iş yaparsın

buraya bi bak ginede nasıl bakılır anlatım

özgürXdaglı

Vip Üye
cevapla yerini kullanacagına burayaz cevap verdigin kişiyinde ismini

Ekran Alıntısı.JPG

Osim

Kullanıcı
cubuk kullanıyorsan işin 100%70 tamamdır cubuk minerele gitti diyelim kullanan bunu çozer minaral işi basit iş ayrıyeten boşluk tespiti yaparken maden minaral fark etmez

dedektör tek tek için kullanılır üsteki mezarların oralarda iş yaparsın

buraya bi bak ginede nasıl bakılır anlatım

Eyvallah hocam çok sağol yardımların için hocam eğer yolunuz Kayseri ye düşerse tanışmak isterim isterseniz sizi oraya da götürürüm hocam geçen yıl o bölgede çok büyük mal kaldırdılar köşeyi döndüler tekrar teşekkürler hocam eyvallah iyi geceler