Mahzen Ve Kaya Mezar Tunelerinde Ve Koridorlardaki Ulumcul Tuzaklardan Birtansi

ersan

Vip Üye
merhabalarin ustalarim size bu tuza paylasmak istiyrum elimdek geldi kadar cizmeye calistim
buyle yerleri girdimi tunel olsun ve koridor cok dikat etmenizi istiyorum er atiniz adiminiza dikat etmelisiniz ve er dayma elinize ilerlerken bir sopaniz olmali ve bastiniz yeri guzel bir dikatli incelemelisiniz hic beli olmuyorlar bundan 5 sene evel aynen buyle bir tuza kurban gidecektum berekete ortadaki ayvan derisi curumius ve tuzak calismadi buyle tuzak supe cekilecek en cok tunelerde yerde cok youn toz oluyor.onustan bu tuza burda arkadaslarimlan ve ustalarima paylaseyim deidim.

osi

Kullanıcı
ersan ustad bunun degışıklerını gormusdum çok kısı bunu onemsemıyor yok oyle bır sey dıye yalnız bu tarz tuzaklar var dıkkat edılmedımı sonucu agır oluyor allah korusun olumle bıle sonuclananlar oldugunu duydum dıkat edılmesı gerekır onemlı bır konu ustad sağolun paylasdıgınız için ersan ustad emege saygı

ersan

Vip Üye
ersan ustad bunun degışıklerını gormusdum çok kısı bunu onemsemıyor yok oyle bır sey dıye yalnız bu tarz tuzaklar var dıkkat edılmedımı sonucu agır oluyor allah korusun olumle bıle sonuclananlar oldugunu duydum dıkat edılmesı gerekır onemlı bır konu ustad sağolun paylasdıgınız için ersan ustad emege saygı
ustam inanmayan cok buyle tuzaklara nedense mahzenlerlen urastiklari yok ve baslarina da gelmediklerinden
buyle civileri zamaninda celiklestirmek icin at ve esek sidiklene sokarmislar bu sidikte ,,tetenus,,bakterisi vardir
bu bakteri cok cabuk elden kana karisiyor ve sinirlerli telef ediyior.
birde ,,saf terpentin yayi ,,dukurmuisler ustune bu terpentin yayindan kurtulus hic yok az bir deriye ve kana karisin en fazla 2 gun dayanir insan bu tur tuzaklari en cok ,,trakiyalilar,,kulanirmislar tumulus koridorlarindan
birde tas tavanlara koyarmislar buyle ince civiler er seye dok dikatli olmak lazim buyle yerlerde.

Warning

Kullanıcı
Sevgili @ersan ustam eski çağ'ın insanları şeytanın aklına gelmeyecek tuzaklar kurmuşlar akıllı adamlar ama unutmaylım şimdiki nesil şeytanın pabucunu ters giydiriyor :) :) :) o yüzden dikkatli olmak iyi bir netice kazandırır tebdiri aladım Amenna takdir (Allah1 c.c) c.c. dur.
İster nasip eder ister nasip etmez hakkımızda hayırlısı inşaallah

ercansen

Kullanıcı
ustam size ulaşmak ve bılgılerınızden deneyımlerınızden yararlanmak ısterım cubuklara merak saldım ve defınecılıge olan ılgım cok yenı gecenlerde karadenız bolgesınde bır selale bolgesınde suyun golet oldugu yerı oylesıne gezınırken 5 6 cm genıslıgınde 7 8 cm derınlıgınde bır oyma ısaret buldum etrafı resımledım bu oyma derenın tam selale oldugu yerde bıraz daha arastırınca bır ucgen ısaretı buldum dıger gun tekrr gıdıp bıraz daha arastırdım bır tane nal ısaretı v yada u ısaretı adını tam koyamamdım bırde cok barız gırıse benzeyen bıryer buldum ama barız olması benı tatmın etmedı gırısın sol ust tarafında balıga benzer bbır ısaret dogal olabılır emın degılım ama rengı daha acık ana kayadan buraya kafa yormaya basladım fındık agaclarının cok oldugu bır yer burası bana yardımcı olursanız sevınırım burdan maddı bır beklentım yok buranın sırrı benı cezbedıyor cozmek ıstıyorum saygılar resım yuklemek ıcın ugrastım burda baglantı cok dusuk basarılı olamadım eger facebook yada baska bır ılettısım kurabılırsek fotoları gonderebılırım

Üst Alt