Mahzen Ve Kaya Mezar Tunelerinde Ve Koridorlardaki Ulumcul Tuzaklardan Birtansi | Sayfa 2 | Define işaretleri ve anlamları

Mahzen Ve Kaya Mezar Tunelerinde Ve Koridorlardaki Ulumcul Tuzaklardan Birtansi

ersan

Vip Üye
ercansen usta aramiza hosgeldin burda basetmene bakilirsa bir kaya mezar odan var selalade ve balik resami diyorsun deyerli bir malzemeyi simgeliyor .
adminler sana yardimci olurlar resimleri yuklemeye ve ta guzel sonuca ulasirsin.
,,,sitemizde cok guzel ustalarimizin ,,cubuk konulari var onlari ordanb dikatlice oku baya bir tecurbeleri olan ustalarim yazmislar guzel konular var .

Meltun

Kullanıcı
Ersan kardeşimiz gerekeni yazmış bu kadar net işaretlerin olduğu yerde site içerisinde yapılacak yorum verilecek cevaplarla daha geniş bilgiye sahip olursunuz. "Bir elin nesi var. İki elin sesi var"Saygılarımla

aliveli44

ONURSAL ÜYE
Admin
Super Moderatör
Vip Üye
ustam size ulaşmak ve bılgılerınızden deneyımlerınızden yararlanmak ısterım cubuklara merak saldım ve defınecılıge olan ılgım cok yenı gecenlerde karadenız bolgesınde bır selale bolgesınde suyun golet oldugu yerı oylesıne gezınırken 5 6 cm genıslıgınde 7 8 cm derınlıgınde bır oyma ısaret buldum etrafı resımledım bu oyma derenın tam selale oldugu yerde bıraz daha arastırınca bır ucgen ısaretı buldum dıger gun tekrr gıdıp bıraz daha arastırdım bır tane nal ısaretı v yada u ısaretı adını tam koyamamdım bırde cok barız gırıse benzeyen bıryer buldum ama barız olması benı tatmın etmedı gırısın sol ust tarafında balıga benzer bbır ısaret dogal olabılır emın degılım ama rengı daha acık ana kayadan buraya kafa yormaya basladım fındık agaclarının cok oldugu bır yer burası bana yardımcı olursanız sevınırım burdan maddı bır beklentım yok buranın sırrı benı cezbedıyor cozmek ıstıyorum saygılar resım yuklemek ıcın ugrastım burda baglantı cok dusuk basarılı olamadım eger facebook yada baska bır ılettısım kurabılırsek fotoları gonderebılırım
@ercansen ustam
Konu içinde konu açmak yasaktır
Özelden bilgi istemek
Başka bir sosyal medya adresine davet etmek yasaktır
Lütfen forum kurallarını okuyunuz
Bilgi ve becerinizi geliştireceğiniz en uygun mekanda olduğunuza emin olabilirsiniz
Uygun bölüm de konunuzu aça bilirsiniz
Kural ihlallerine lütfen dikkat ediniz
İyi forumlar

ercansen

Kullanıcı
kusura bakmayın yenı oldugumdan kaynaklanan seyler oldu sevgılı ustatlarım ersan ustam sızı takıp edıyor ve basarılı buluyorum fotografları yorumlarsanız cok memnun olurum hayırlı aksamlar

ercansen

Kullanıcı
ersan ustam fotograflı define isaretleri kısmına actım konuyu ılgı gosterırsenız sevınırım ısler cıgrından cıkmaya basladı :)

Üst Alt