manisa soma için duğa edelim. | Sayfa 3 | Define işaretleri ve anlamları

manisa soma için duğa edelim.

yörük

Kullanıcı
Cevap: manisa soma için duğa edelim.

ALLAH'in takdiri ne ise o yerine gelmiştir.

zeremi

Kullanıcı

şehitlerimize ALLAH tan rahmet yakınlarınada sabır diliyorum

METİN

Kullanıcı

insan kaybımız son rakam 274 kişi
ALLAH ölenlerin mezarını cennet eğlesin
yaralı kurtulan işçilerimize acil şifalar diliyorum
ölenlerin yakınlarına ALLAH sabırlar versin

AYAN

Kullanıcı

insan kaybımız son rakam 274 kişi
allah ölenlerin mezarını cennet eğlesin
yaralı kurtulan işçilerimize acil şifalar diliyorum
ölenlerin yakınlarına allah sabırlar versin

amin.

sondurak

Kullanıcı

,,Ailesininçiçek sana Rızkını Temin İçinçiçek sana Maden'de Çalışan Ve Şehit Olan göz kırpKardeşimizin Çizdigi Resimgöz kırpsomurtuk:(Cenabı allah c.c'cc H.Z'Leri Cümlesine Rahmet Etsin İnşaallah c.c'ccçiçek sana,,
aglatan.jpg

Lacivert24

Extra/Dini Konular
Admin

Sevgili dostlar bizleri derinden sarsan bu elim trajedinin altında ülkemizi karıştırmak isteyen şer şebekelerinin olduğu şüphesini içimden bir türlü söküp atamıyorum yoksa boş meclise yirmi gün önce bu madenin adını zikrederek hezeyanlarını kusan millet vekilinin salvoları neyle izah edilebilir tesadüf olduğuna inanmak çok zor bu hainlerin boş durmaları mümkün değil umarım yanılıyorumdur bir kazadan ibarettir içimiz yanıyor yüce mevlam vatanımızı milletimizi korusun birlik ve beraberliğimizi ilelebet daim ve kaim eylesin inşAllah...

ibrahim181

Kullanıcı

Şehit düşen emekçi insanlarımıza Allah'tan rahmet diliyorum ailelerine başsağlığı diliyorum. Bende üç çoçuk babasıyım tv izlerken çıkan şehitleri gördüğümde çoçuklarıma sarılıp ağladım çünkü bu ölümler eve iki somun ekmeği getirmek için yaşandı 40 tl yevmiyeye bu kadar çan verilirimi ne diyebilirimki daha çok üzgünüm

**seyyah**

Kullanıcı

Allah rahmet eylesin aylelerine sabır diliyorum.

ankara

Güvenlik
Kullanıcı

Sevgili dostlar bizleri derinden sarsan bu elim trajedinin altında ülkemizi karıştırmak isteyen şer şebekelerinin olduğu şüphesini içimden bir türlü söküp atamıyorum yoksa boş meclise yirmi gün önce bu madenin adını zikrederek hezeyanlarını kusan millet vekilinin salvoları neyle izah edilebilir tesadüf olduğuna inanmak çok zor bu hainlerin boş durmaları mümkün değil umarım yanılıyorumdur bir kazadan ibarettir içimiz yanıyor yüce mevlam vatanımızı milletimizi korusun birlik ve beraberliğimizi ilelebet daim ve kaim eylesin inşAllah...

abi burada olanlar tamamen ihmalle ilgili bir işgüvenlik sorumlusu bu işin egitimini almış bir kişi olarak söylüyorum 2010 yılın da meclis de yeraltı kömür madenleriyle ilğili araştırma gurubu kurup onlarca madende inceleme yapıp alınan sonuçlar neticesinde bir adım atılmamış olması zarar eden madenlerin özelleştirilmesi çok normaldir ancak bu yerleri denetleyecek olan çalışma bakanlıgının bu işleri özel sektöre yaptırması gayri normaldir bünyesin de yüzlerce müfettiş bulunan bakanlıgın zarar eden bir yerimi vardır ki bu işleri özel sektöre yaptırıyor kimler bu şirketler yani bura da anormallikler vardır hem de çok fazla ben kurumuma gelen iş yapan şirketleri denetliyorum gözünün yaşına bakmam sigortasız işçiyi sorumluluk alanıma sokmam iş elbise si olmayan emniyet kemeri ayakkabısı uygun olmayan eldiveni kullanmayan işçiyi çalıştırmam kim nederse desin onun içindir ki beni başka yerde kaza kırımına çagırmazlar kümelenmiş adamlar bu işin kaymagını yiyorlar olan işçiye oluyor kaymakcılar dedigim kişiler yaşları 60 üsütüne gelmiş sözde işgüvenlik uzmanı olan zatı muteremler burayı sözde denetleyen şahıslar madenin eksiklerini rapor etselerdi sonuç bu olmazı ben olsam buraya son raporu düzenleyen işçi ve iş saglıgı uzmanlarını şu an tutuklarım amiyane tabirle kıyakcılıgın sonu bu dur başka bir şey aramak yanlış olur.

Son düzenleme:

ertug

Kullanıcı

ölen kardeşlerimize allahtan rahmet ailerine sabır diliyorum

Üst Alt