MASABAŞI UYDU İŞLERİ | Sayfa 6 | Define işaretleri ve anlamları

leono

Kullanıcı
peki jpg veya png resmini işleyebiliyormusunuz surfer yada voxler da ?

bir kaya var üzerinde bazı şekiller ve oyuklar olan, ıslatsamda elimle yoklasamda bir yere varamadım,
voxler ile bişeyler yapmaya çalıştım bişeyler çıktı gibi ama beceremedim galiba, balık figürüne benzettim ben,

bu işlerle uğraşırken kedimizin resmini 3d ye çevirmiştim şimdi yapamıyorum,
buradaki amaç kayadaki şekilleri belirgin hale getirmek kabak gibi ortaya çıkarmak

ne dersin @

TimuR964 atayımmı resmi buraya yardımcı olurmusun ??​

TimuR964

Super Moderatör
ne sorduğunu tam anlamadım leptopa format attırdım vox ve surfer şimdilik yuklu değil lakin bakmamı istediğin yer varsa koordinatını yaz birde uydu görselini ekle yanlış yere bakmayayımyerine bakmamı istiyorsan artık kabakmı çıkar boşmu çıkar bilemem @leono.SEVGİLER

leono

Kullanıcı
bakılacak çoook yer varda işi gücü bırakıp bana mı çalışacan :)
bir kayanın üzerinde bazı şekiller var, birkaç resim çekip geldim memleketten, bildiğin fotorafı voxler ile 3d ye çevirebilirmiyiz?
mesela kaç tane oyuk var, kanallar ne şekilde bunu belirginleştirme peşindeyim,

bir başka misalle,, arazideki küçük bir su kanalını hes kanalı kadar belirgin hale getirdiğini düşün,2.jpg

TimuR964

Super Moderatör
SANA TABİKİ ÇALIŞMAM DA BAKILACAK YERLERİNE BAKMAM HER BİRİ 30 SANİYEMİ ALIR GUNDE 1 DK DA 2 YERİNE BAKABİLİRİM DE İŞE YARAMASI İÇİN CİHAZIN ONAYI ŞART VARSA CİHAZIN BEN DESTEKAMAÇLI BAKARIM ARTIK KISMETİN NE BİLMEM SADECE FOTO VAR KOORDİNAT YAZMAMIŞIN ATTIĞIN GÖRSELE YAPACAĞIM BİR ŞEY YOK MALESEF

leono

Kullanıcı
sağlık olsun beya, düşünmen yeter..
okm falan hiç bişey yok, gps data logger cihazım vardı parçaladım gitti,
nasip olursa xp deus alıcam, ardından ya kısmet diyecuk,

TimuR964

Super Moderatör
tarif ettiğim şekilde konum alınır ve titizlikle ölçumler yapılırsacihaza gerek olmaztarifim nekt bilinçli bir şekilde titizlikle ygulanırsa heleki mezarda cihaza gerek duyulmaz