MASABAŞI UYDU İŞLERİ | Sayfa 18 | Define işaretleri ve anlamları

sinekli

Kullanıcı
Selamın Aleyküm sayın abilerim, Ustalrım. Bir acmemi olarak Eski bir yerleşim yerine tarama yaptım yorumlarsanız çok sevinirim.

Ekli dosyalar

• 1.jpg
    1.jpg
    259.1 KB · Görüntüleme: 27
  • 2.jpg
    2.jpg
    75.1 KB · Görüntüleme: 18
  • 3.jpg
    3.jpg
    313.2 KB · Görüntüleme: 30

TimuR964

Super Moderatör
@sineklivideosunu izlediğin kişini sonuçları ne idi bilmek lazım görduğüm kadarıyla surfer 11 değil ve uygulanan filitrede belli değil tabi alınan izlek ve işlenen yukseklik bu işin en önemli bölumu zira hesabısonucu yada sonuca göturecek tertip o excelin duruyorsa yarı saydam 4 renk sıkalasını ekleyin bu renk sıkalası aşinası değilim benim bu sayfadaki çekimlere bakarsan uygulanan filitreler çok farklı yada çizerek otomatik koordinat uretme sistemi kullanılmışki görsel çorba gibi bitişik odalar  4.6 mt arasında.PNGkonuda bir çok anlatım var onuda deneyin farkı farkedersiniz bence*SABIR

sinekli

Kullanıcı
@sineklivideosunu izlediğin kişini sonuçları ne idi bilmek lazım görduğüm kadarıyla surfer 11 değil ve uygulanan filitrede belli değil tabi alınan izlek ve işlenen yukseklik bu işin en önemli bölumu zira hesabısonucu yada sonuca göturecek tertip o excelin duruyorsa yarı saydam 4 renk sıkalasını ekleyin bu renk sıkalası aşinası değilim benim bu sayfadaki çekimlere bakarsan uygulanan filitreler çok farklı yada çizerek otomatik koordinat uretme sistemi kullanılmışki görsel çorba gibi Ekli dosyayı görüntüle 10730konuda bir çok anlatım var onuda deneyin farkı farkedersiniz bence*SABIR
Ustam o resimler surfer 21 ile yapılmıştı. Ben surfer 11 i kurdum ve filtreler
median difference fill fill 7 7
minimum 7 7
lower 7 7
median 7 7
upper 7 7
renk olarak saydam4 seçtim ve çıkan sonuç bu..

Ekli dosyalar

• yeni1.jpg
    yeni1.jpg
    60.7 KB · Görüntüleme: 28

TimuR964

Super Moderatör
.............PNGyarı saydam 4 sıkalası burenklerden oluşuyor seninki çok başkabir sıkalarenkden önce izlek ve yükseklik önemlidir zira sonuca yükseklik götürğyorbilmem konuyu dikkatli okudunmuokuduğunu varsayarak şunu dene ve sadece lover görselini eklersen yorumlarım izlekde bunu gridreferencefinder.comkullandığını düşünerek ve hatasız yükseklik olmalı tek yanlış emeği çöp yapar
median difference fill fill 9/ 7**lower 9/ 7 yapın ilk attığın çorba görsele göre bu kahve bej renk sıkalası olan görsel aynı excelmi bilmesemde aynı olduğunu varsayarak anlaşılır ve sadeleşmiş görduğun gibi 11 otomatik olmadığından kumanda ediliyor diğerleri öyle çorba yapar sende farkı farketmişindir*SABIR