Mazot bidonumu nedir ustalar | Sayfa 4 | Define işaretleri ve anlamları

Mazot bidonumu nedir ustalar

balkaya34

Kullanıcı
Kaybolmuş derken almışlarmı yoksa kendiliğindenmi yok olmuş ?
Usdam birlikde kazdığı arkadaş almış tabiiki, Çünki bulduklarini her ikiside teyit dediyor , Cesmeye yakin ve derenin kenarından buluyorlar ,Muhtar baska bir ilcenin bir koyunden ve o orası sakinleşsin diye sonra gelurim akıriz diye ordan uzaklasiyor ama o köylü olan ya yalniz yada birine anlatiyor aliyorlar ,
Bulduklari köy alani ve köy esgi rum köyü Mubadelede terk edilmis köy,, Oraya da bulgar göçmenler yerleştiriliyor ve bu para mubadelede gömülen para,

Son düzenleme:

Roni

USTA - KÂŞİF
Super Moderatör
çok büyük bir zaman kaybı. Umarım bu tür gereksiz şeylerle yola çıkan yoktur.

balkaya34

Kullanıcı
Diyorumki ya abi elini sokdun parayı bir avuç aldınmı ,Otekine soruyorum sende alınanı gördünmü paraya bakdınmı ,Bakdım ,Sonra geri yerine koyduk diyor her ikiside, Diyorumki madem aldiniz elinize, niye tekrar tenekeye koydunuz ,Cebinize neden koymadınız diyorum aklımiza gelmedi sonra gelip alırız dedik köpekler fazla üzerimize geldi belki birileri gelir dedik acelece üssünü kapatıp.ordan kaçdik diyorlar, diyorumki,,
SIZI BİR YERE KAPATIP İYİCE DAYAK atmak lazım diyorum haklisin diyorlar,

milkist

Kullanıcı

Hayalhan55

Kullanıcı
Diyorumki ya abi elini sokdun parayı bir avuç aldınmı ,Otekine soruyorum sende alınanı gördünmü paraya bakdınmı ,Bakdım ,Sonra geri yerine koyduk diyor her ikiside, Diyorumki madem aldiniz elinize, niye tekrar tenekeye koydunuz ,Cebinize neden koymadınız diyorum aklımiza gelmedi sonra gelip alırız dedik köpekler fazla üzerimize geldi belki birileri gelir dedik acelece üssünü kapatıp.ordan kaçdik diyorlar, diyorumki,,
SIZI BİR YERE KAPATIP İYİCE DAYAK atmak lazım diyorum haklisin diyorlar,
Aynı hikaye farklı yer ve zamanlarda iki farklı kişi anlattı bana. Birinde arkadaşın dedesi zamanında bir küp sarı bulmuş. Bulmuş bulmasına ama gavurun parasından bana hayır gelmez diyerek içinden 5 tane alıp aynı yerine geri gömmüş. İkinci hikayede iki arkadaş tarlada kuru yaşlı ağacı keserken altından 3 küçük küp sarı bulmuş. Bulmuşlar bulmasına ama sadece 1 ini ellerinden çıkarabilmişler. Ellerinde kalan 2 küpü aynı yerine gömmüşler. Eğer bu anlattıkları doğru ise sarılar yerli yerinde duruyor ama ne hikmetse hiç kimse peşine düşmüyor kendileri bile.

Reedmann

Vip Üye
Bu alan taşlık orada farklı birşey var Olmasa bu renk çıkmaz ustam yolum düşerse fotolarım tahmini yassı büyük kaya altından geliyor görüntü Şimdilik bu 2 planda bile değil favorim başka Tüccarları kovalıyorum 😉

Reedmann

Vip Üye
Aylardır üzerinde çalışıyorum 1 arpa boyu yol gidemediysem benden bir halt olmaz demedi demeyin 🤣😄

Ekli dosyalar

• Collage_20240808_005335.jpg
    Collage_20240808_005335.jpg
    372.2 KB · Görüntüleme: 8
Üst Alt