Mdf "lrl" | Sayfa 2 | Define işaretleri ve anlamları

Mdf "lrl"

mc_307

Kullanıcı
yeni karabağ alan taramanın tamamı nerde ustam onu görseydik videoda sadece dijital ekran var
Ustam konusunda resimleri vardı. Benim boşluk bulucu projemde de çubuklarının resimleri var.
Kısaca 2 prop yani şiş ile toprağa baglıyorsun aranılacak malzemenin frekansıni seçiyorsun. Sonra aramaya başlıyorsun.
Kullanıcı geri bildirimlerine göre altın modu olarak 4999hz ve 5003 hz da mineral ve piriti görmeden ceyrek gibi altınları buluyormuş.

zebun

Web Master-Coder
Kullanıcı
Ustam konusunda resimleri vardı. Benim boşluk bulucu projemde de çubuklarının resimleri var.
Kısaca 2 prop yani şiş ile toprağa baglıyorsun aranılacak malzemenin frekansıni seçiyorsun. Sonra aramaya başlıyorsun.
Kullanıcı geri bildirimlerine göre altın modu olarak 4999hz ve 5003 hz da mineral ve piriti görmeden ceyrek gibi altınları buluyormuş.
ustam bölümümüz açıldı ee baharda geldi havalar ısınıyor yaptığınız cihazın bi kaç denemesini videoya çekip paylaşırsanız çok süper olur

xenon

Kullanıcı
gerçekten çok iyiymiş minerali ayrım yapabiliyorsa
daha ne istenirki bir cihazdan.
ustam bölümümüz açıldı ee baharda geldi havalar ısınıyor yaptığınız cihazın bi kaç denemesini videoya çekip paylaşırsanız çok süper olur

Bahçede yarın baharın ilk videosu benden olur inşallah. Cihaz bende 4999-5002-5003 ve 5005 de pirit taşı ve minerali görmüyor 5252 de ise mineralede gidiyor yere koydugum altına da gidiyor @ikizceli ustamız bahçede bulunan mineralli bölgeyi iyi biliyor orda yapmış olduğum değerlendirme çalışmasında bu değerleri aldım

mc_307

Kullanıcı
Bahçede yarın baharın ilk videosu benden olur inşallah. Cihaz bende 4999-5002-5003 ve 5005 de pirit taşı ve minerali görmüyor 5252 de ise mineralede gidiyor yere koydugum altına da gidiyor @ikizceli ustamız bahçede bulunan mineralli bölgeyi iyi biliyor orda yapmış olduğum değerlendirme çalışmasında bu değerleri aldım
Ustam güzel bir video çek artık. Benim vaktim ve alanım yok buralarda.
Seni tatmin ettimi begendin mi. Eksik yönü var mı?
Orjinal 3 tane falan aletin harmanlamış frekans degerlerine sahip o alet. Orjinallerin 10 da 1 değerinde falan :)

ersan

Admin
abi videyoyu bende cok merakliyim gurmeye .
makine cok guzel olmus ama az da bir temel bilgilerinden basedilse ne uzakla kadar calisiyor nekadar buyuk malzemeyi ne uzakliktan yakaliyor ve nekadar dertinden saniyede kac metre yer altina sinyal gunderebilioyor buyle makineler icin yuzlerce seyler var yazilmaya basladimi ustalarim hem en unemlisi yer altinda uyan ,,,
,,,sari kizi,,,,tespit edebilmek bende buyle modelerden 3 tane aldim sonra 3 cunu de parasiz verdim arkadaslar sevinsinler deye ben mi calistiramadim yapan usta mi hilelikli yapti bana anamis deyilim bronz ve bakirda ustune yoktular gumuste az bir duyarli ,,sari kiza,,geldimi frekansi veriyordum adi bakalim kazdimi mineral ta birinci denemede sapma yapiyormu ustalarim yok basa ne deye bilem erkezin yorumlari kendisine bunlar benim sade kendi dusuncelerim.