MEKKENİN FETHİ | Sayfa 2 | Define işaretleri ve anlamları

MEKKENİN FETHİ

nik

USTA
Super Moderatör
TimuR964 Allah razı olsun üstad.

Ekli dosyalar

• Screenshot_20221231-202828_Google.jpg
    Screenshot_20221231-202828_Google.jpg
    177.4 KB · Görüntüleme: 4

Sedegor

Kullanıcı
Yasaklı
Arkadaşlar
Mekke'nin Fethi, 10 Ocak 630 (Hicrî: 20 Ramazan 8) tarihindedir.
Yılbaşında bunu kutlamak bir manada inada Yılbaşını müslümanların sabote etmesi gibi bir şeydir :( son yıllarda böyle bir furya cıksada.

Yarın tutar tarih denen şey Mekkenin Fethini 1 ocak diye yazar. Sonra cıkıp düzeltemezsinizde.

Onlardan olmayın kafi onların bayramını vbs kutlamayın kafi. Sabote etmeye gerek yok. Kim ne yapıyorsa yapsın. Bunun böyle degil gercekten Mekke fethinin 1 ocakta olduguna inanan müslümanların sayısını yükselmeyin. Lütfen.

SEVALİ

Kullanıcı
Sayın Sedegor ustam neyin ne zaman olduğunu Tarihi bilenlerdeniz en azından kendi açımdan
O kadar yalan Tarih varki sizde.bilirsiniz sanırım ???
Internet denen artık 1 Tarih var yalandır yanlıştır.
Ustanızın Konu yu açma sebebi Asıl Din olan Islamiyet düşüncesinden olgusundan amacından saldıranlara sa9tiranlara kinaye olarak açmıştır hiç 1 art niyet te yoktur-ki tartışma konusu da olmamalı olamazda .
Anlaşılır 1 şekilde yazmak istedim
Hayir li Geceler diliyorum

Sedegor

Kullanıcı
Yasaklı
Sayın Sedegor ustam neyin ne zaman olduğunu Tarihi bilenlerdeniz en azından kendi açımdan
O kadar yalan Tarih varki sizde.bilirsiniz sanırım ???
Internet denen artık 1 Tarih var yalandır yanlıştır.
Ustanızın Konu yu açma sebebi Asıl Din olan Islamiyet düşüncesinden olgusundan amacından saldıranlara sa9tiranlara kinaye olarak açmıştır hiç 1 art niyet te yoktur-ki tartışma konusu da olmamalı olamazda .
Anlaşılır 1 şekilde yazmak istedim
Hayir li Geceler diliyorum
Elbette Ustamız hakkında şüphemiz yok lakin sokaktaki ahaliye sorsak bu gün Mekkenin Fethi hangi tarihtir yüzde doksanı yılbaşı der :( kinaye yapmak iyidirde kinayeyi anlamıyor bu millet en azından 1 ocak degildir ama hadi bizde erken kutlayalım diye vurgu yapmakta dogrudur. Yok hani ustamız yanlış yapmış hata yapmış demiyorum. Tanırım okurum açtıgı konuları az cok karekterinide bilirim benimde kendisine bir art niyetim olmadıgını bilir sanırım. Neyse konu zenginleşsin benim yazdıgım niye yapıyorsun yapma mahiyetinde degil yoksa