merdiven, kasası nerede, | Sayfa 3 | Define işaretleri ve anlamları

merdiven, kasası nerede,

BoZKurT

"R@m@z@n"
Forum Düzeni
Cevap: merdiven, kasası nerede,

Ne diyelim .adam tesbit etmiş.inan mayanı ora götürürüm.bakalım ordada itiraz edebilecek mi

sayın taşcı,

foruma hoş geldınız demıycem,bu ucuncu farklı ısımle bu foruma uye olusunuz.

şöyle yapalım,siz burada oldugunu düşündüğünüz veya kesin emın oldugunuz kasaların resımlerını cekın burda paylasın,bu zor bırsey degıl.
burdakı ustaları oraya göturmekten daha kolay bır iştir.

kolay gelsın.

forum kurallarını takıp edelım.

savaş

Kullanıcı

Tamam kardeşim .ben vazgeçiyorum söylediklerimden.benim kızdığım ne .olay şu paylaşım yapıyorum.boşluk lada makine testinde de olumlu sonuç alıyorum.yirmi yıldır yüzlerce yer xxxdım.adam kalkıyor ahkam kesiyor.zoruma gidiyor.konuyu farklı yönlere çekiyorlar.o merdivenler ayının yanıbaşı. O tepe vezirtepe.ben özür diliyorum.konularımı siliverin.

Moderatör tarafında düzenlendi:

aliveli44

ONURSAL ÜYE
Forum Düzeni
Admin
Super Moderatör
Vip Üye

Ustam sakin ol lütfen
Her kez burada kendi deneyimlerini paylaşıyor
Kızacak darılacak bir durum yok
Paylaşımlarının devamını bekleriz

BoZKurT

"R@m@z@n"
Forum Düzeni

Tamam kardeşim .ben vazgeçiyorum söylediklerimden.benim kızdığım ne .olay şu paylaşım yapıyorum.boşluk lada makine testinde de olumlu sonuç alıyorum.yirmi yıldır yüzlerce yer xxxdım.adam kalkıyor ahkam kesiyor.zoruma gidiyor.konuyu farklı yönlere çekiyorlar.o merdivenler ayının yanıbaşı. O tepe vezirtepe.ben özür diliyorum.konularımı siliverin.

muhterem kardeşim,
kimse kimseye ahkam kesmez,sen tecrubenı yazarsın,ve arkasında durdugun olayın goruntulerını paylasırsın,ozamanda bıze tecrube olur.
şimdu burda senın yer ıle ılgılı olarak ustalar tecrubelerını ve kendı goruslerını yazdılar.sende bunu ıstemedınmı,konuyu acma sebebın bu degılmıydı.alınganlık yapacak veya kavgaya donusturcek bır durum yok.

alttakı resım bıraz olsun olayı tarıf edıyor.

bakisacisi1.jpg

A21MEDLi

Admin

emeğine sağlık güzel paylaşım sunmuşsun,fakat bu sunuşun bu haliyle havada kalmış,yanii karşı yorumlara gebe,bunun için açılmış halinide görseydik.kimsenin diyeceği br şey kalmazdı.
yoksaki merdivenden boşluk alınmış cihaz ok demiş vs.cihazlara veya kullanıcısına ne kadar itibar edilir tartışılır bi konudur.
fakat merdivene bu haliyle bakan arkadaşlar kendi yorumunu yapar,buna sinirlenip küsmemen dileğimle,paylaşımlarınıza devam edin.

A21MEDLi

Admin

Taşçı nikin bana yabancı gelmedi,REDES le felan...