Merdivenler

SEVALİ

Kullanıcı
Hayırlı Akşamlar.

Bilgisayarımda problem olduğu için resim yükleyemiyorum bende bir örnek paylaşayım en güzeli bir çizim yapıp ekleyeyim.

Örnek teşkil etmesi ve konuya katkı amacı ile resimleri paylaşıyorum daha sonra detaylı bir anlatımla ayrı bir konuda ustalarımın yorumlarına sunacağım teşekkür ederim.

1.Resim

2.Resim

3.Resim

cantar

Vip Üye
Cevap: Merdivenler

burada merdivenler ile birlikte güzel bir kuş var nerde miiiii

SEVALİ

Kullanıcı
Merhaba.

Cantar Ustam işaretlediğim yerlerdeki yorumum doğrumudur ? teşekkür ederim.

cantar

Vip Üye

gördüğüm kadarı ile çok güzel fotografları birlikte paylaşıyoruz bir önerim var kabul görürmü bilmem zamanla sıkılan arkadaşlar giden arkadaşlar kendilerinin eklediği konularla bu fotografları da beraberlerinde götürmekteler bunu engellemek için bu fotografları örnekleri bir bölümde toplayalım bu bölüme her kes girebilsin örnekleri incelesinler fakat yorum ve yazı konu ekleyemesinler o sayfanın bir ayrıcalığı olsun kolay kolay kızmayan sinirlenmeyen dostluğa önem veren arkadaşlarımızda bu sayfaya konulara ekleme yapsınlar yapabilsinler bu da konularla ilgili en güzel bir ARŞİV olur diye düşünüyorum....
Kontrollü bir şekilde olup resim fotograf tekrarlarıda olmazsa iyi olur düşüncesindeyim .
saygılarımla..

nazar

Kullanıcı

Şimdi 18 m. yükseklik 40 m2.üzeri engebeli büyük bir kaya burası,güneyinden 7 basamaklı merdiveni var çıkmak için,çıktıktan sonra batı kısmında 1 adet küçük yuvarlak oyma ve 3 adet küçük dikdörtgen var 4 m2.alan içerisinde.yorumlarsanız çok sevinirim.

Son düzenleme:

FENERLi

Super Moderatör
Kullanıcı

Şimdi 18 m. yükseklik 40 m2.üzeri engebeli büyük bir kaya burası,güneyinden 7 basamaklı merdiveni var çıkmak için,çıktıktan sonra batı kısmında 1 adet küçük yuvarlak oyma ve 3 adet küçük dikdörtgen var 4 m2.alan içerisinde.yorumlarsanız çok sevinirim.

Öncelikle emek veren bütün arkadaşlarımıza teşekkürler elinize sağlık güzel konu olmuş açıklayıcı.Burada mezar ve üç oda betimler ayrıntıya girmek ve yanılmamak için fotoğraflar olsa güzel olurdu.

mosfet44

Kullanıcı

bazı konularda çok detaylı bilgiler var ben sizleri hayranlıkla takip ediyorum

wolf_52

Kullanıcı
resimler olsaymış konu güzelmiş....