Merhaba bana yardımcı olurmusunuz | Sayfa 2 | Define işaretleri ve anlamları

Merhaba bana yardımcı olurmusunuz

BoZKurT

"R@m@z@n"
Forum Düzeni
Neolursunuz varsa yardımcı olun Allah rızası ıcın cok ozledım babamı.babam bılıyormuydunuz bılmıyorum 2 sene olmustu yataga baglı kalmıstı

hayır bilmiyordum. Hiç söylemedi. Bizide üzmek istemediğini anladım şuan. Çok bişey demeden bırakmıştı bizleri.
Attığım vidyonun kayıtlı olduğu kanalda başka vidyolarıda olmalı.

1460

Kullanıcı
Allah'ım rahmetiyle merhametiyle muamele eylesin amin 🤲

TRUVA

Admin
Başınız sağolsun kardeşim. Allah mekanını cennet etsin. Elinde resim ve görüntüsü olan arkadaşlar yardımcı olacaktır.

MAVRAN

Super Moderatör
Merhaba ben Gülşah İkizceli ustanın kızıyım 3 ay önce babamı kaybettım.onunla ılgılı elınızde videolar varmı acaba bana gonderebılırmısınız babamın elımde cok resmj var ama onu cok ozledım vıdeo varya canlı hareketli halını görmek cok ıstıyorum
Gülşah kızım Sevgili İsmail Abimin vefat haberini almak bizi üzdü Başınız sağolsun Rabb'im Rahmet eylesin mekanı cennet makamı âli olur inşaallah. Sevdiğim değer verdiğim bir Abimdi zaman zaman konuşurduk ancak son bir yıl mı oldu tam hatırlamıyorum ancak bir anda TLF irtibatımız kesildi herhalde bize durumunu anlatmak istemedi, duysaydim mutlaka ziyaretine gelirdim.
Elimde Ankara'ya geldiğimde evinin altında olan lokantada yemek yerken cekildigimiz bir resim var. Sizin özleminizi gidermeye yetmez biliyorum ama yine de gönderiyorum.
Sabır kızım sabır, Rabb'im inşellah mahşer günü Efendimizin sancağı altında sizleri buluşturur.
Son olarak mezarının olduğu yerin adresini yazarsanız sevinirim.
Allah'a emanet olun.

Ekli dosyalar

• Screenshot_2023-10-21-22-20-37-18.jpg
    Screenshot_2023-10-21-22-20-37-18.jpg
    200.7 KB · Görüntüleme: 5

Roni

USTA - KÂŞİF
Super Moderatör
Merhaba ben Gülşah İkizceli ustanın kızıyım 3 ay önce babamı kaybettım.onunla ılgılı elınızde videolar varmı acaba bana gonderebılırmısınız babamın elımde cok resmj var ama onu cok ozledım vıdeo varya canlı hareketli halını görmek cok ıstıyorum
Rabbim mekanını cennet-ül bâki eylesin sizede sabrı cemil ihsan eylesin. İnanın çok üzüldük mekan ailesi olarak. Mavran ustamız paylaşmıştı bi görsel ama video var mı bilmiyorum. Eğer acele etmez sabr ederseniz elinde olan muhakkak buradan size iletecektir. Bizlere de haklarınızı helal edin. Hayat çok garip 😔🤲🤲🤲