Merhaba Deniz Kızı Olabilirmi.? | Sayfa 3 | Define işaretleri ve anlamları

Merhaba Deniz Kızı Olabilirmi.?

TEVFiK

Vip Üye
Sevgili dostum.. dostlarımıza her gün mutlaka dua ederiz, alışkanlık haline getirmişim sizlerde bol bol dua ediniz.. dünya dua üzerinedir hepimizin ihtiyacı var. Mevlam kabul buyursun inşAllah...
İçinde bulunduğumuz dünya düzeninde pek çok insan, kendisine zevk veren aktiviteleri gerçekleştirmeye zaman bulamamaktan yakınır. Ölümlü dünya, ölümlü insan a dostlar, kendimizi bu kadar hırpalamayalım. Mutlu olmak için kullanamadıktan sonra daha çok para kazanmanın anlamı nedir ki zaten? Kitap okuyalım, yemek yapalım, çıkıp dağ havası alalım ve unutulmaz deneyimler edinelim... Ya da mutlu olmamızı sağlayan aktiviteler her neyse onları yapalım. Tüm bunlar tevfik ustamızda olduğu gibi, kafamızın içinde konuşup duran felaket tellalından kurtulmamıza yardımcı olacaktır...
S.a. Allah Razı olsun sayın ustam
ben (hala oğlunun ) kendisi ,söylemesi ayıp olmasın ama 1 arkeoolog'tu ;) onun define ansiklopedilerini okudum çeşit çeşit kitaplar okudum biraz daha okusam Arkeoolog olacağım.:eek: dağlardan'da aşağıya pek inemiyorum havamıda almış bulunuyorum :confused:ama ne yazıkki burada devamlı elim boş, gönlüm bir hoş, boynum bükük geri dönüyorum.(ağla) bende devamlı unutamıyacağım deneyler yaşıyorum.:confused: ben bir yerlerde hata yapıyorum ama nerede bunuda bilemiyorum :((maşallah),,,Saygılarımla:rolleyes:

TEVFiK

Vip Üye
Ustam ne güzel söyledin ben mutlu olmam için dediğin gibi haftada 1 gün dağ manzara tarih havası alsam yetiyo (ağla) yüreğine sağlık duacıyım bütün kardeşlerimize içi yüreği iyilik dolu insanlarımıza inşallah huzur mutluluk salih amel ve günahsız bir dünya hayatı ile ayrılırız ebediyete saygı vede sevgilerimle

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
ben zaten çok güzel havamı alıyorum (ağla) şansımdan sayın ustam :confused:

Lacivert24

Extra/Dini Konular
Admin
S.a. Allah Razı olsun sayın ustam
ben (hala oğlunun ) kendisi ,söylemesi ayıp olmasın ama 1 arkeoolog'tu ;) onun define ansiklopedilerini okudum çeşit çeşit kitaplar okudum biraz daha okusam Arkeoolog olacağım.:eek: dağlardan'da aşağıya pek inemiyorum havamıda almış bulunuyorum :confused:ama ne yazıkki burada devamlı elim boş, gönlüm bir hoş, boynum bükük geri dönüyorum.(ağla) bende devamlı unutamıyacağım deneyler yaşıyorum.:confused: ben bir yerlerde hata yapıyorum ama nerede bunuda bilemiyorum :((maşallah),,,Saygılarımla:rolleyes:

ALLAH tealanın taksimine takdirine rıza göstereceksin hepsi bu...
Dünyanın bir imtihan salonundan başka bir şey olmadığını, aklımızdan bir an olsun çıkarmayalım.. çıkarmayalım ki rızasına uygun amel işlemede isabet kaydedebilelim inşAllah...

TEVFiK

Vip Üye
ALLAH tealanın taksimine takdirine rıza göstereceksin hepsi bu...
Dünyanın bir imtihan salonundan başka bir şey olmadığını, aklımızdan bir an olsun çıkarmayalım.. çıkarmayalım ki rızasına uygun amel işlemede isabet kaydedebilelim inşAllah...
İnşallah., Amin .Sayın ustam Amin