Merhaba Deniz Kızı Olabilirmi.? | Sayfa 2 | Define işaretleri ve anlamları

Merhaba Deniz Kızı Olabilirmi.?

TEVFiK

Vip Üye
Ustam hoş geldin Bakıyorum hiç rahat durmuyorsun eftelyayı peşine takmışsın bu defada...
senin için canından oldu zavallı hiçmi acımadın...
S.a. Hoş Buldum sayın ustam ama yine elim Boş geldim (ağla) sarılar siyah oluyor :( akan sular kuruyor :( yeşeren dallar kuruyor :( yaşıyan kedi bile ölüyor :(:confused: şimdide korkar oldum ben buradayım yaaaa burayıda kurutmasam bari :rolleyes::(:confused: bir dişciye gittim tam 3 aydan beri bitmedi gitti :eek::confused: daha ne kadarda gideceğim bilemiyorum :confused:
Saygılarımla

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Vip Üye
S.a. Hoş Buldum sayın ustam ama yine elim Boş geldim (ağla) sarılar siyah oluyor :( akan sular kuruyor :( yeşeren dallar kuruyor :( yaşıyan kedi bile ölüyor :(:confused: şimdide korkar oldum ben buradayım yaaaa burayıda kurutmasam bari :rolleyes::(:confused: bir dişciye gittim tam 3 aydan beri bitmedi gitti :eek::confused: daha ne kadarda gideceğim bilemiyorum :confused:
Saygılarımla
tevfik ustam,senin lacivert hocamızın nefesine ihtiyacın var.:D
site neden kurumuyor sanıyorsun....

TEVFiK

Vip Üye
tevfik ustam,senin lacivert hocamızın nefesine ihtiyacın var.:D
site neden kurumuyor sanıyorsun....
Vallahi çok doğru sayın ustam bu benim aklıma neden gelmedi :( beni Lacivert ustam bir okuyup Üflesin bari :D sizede çok çok teşekkür ederim hatırlattığınız için Sağolun:)

esrarengiz2828

Kullanıcı
Vallahi çok doğru sayın ustam bu benim aklıma neden gelmedi :( beni Lacivert ustam bir okuyup Üflesin bari :D sizede çok çok teşekkür ederim hatırlattığınız için Sağolun:)
ustam hoşgeldin senin doğduğun sene kurak geçmiş belli kızlar koca bulamamış dul kalmış;) her tarafı sel almış deprem olmuş yeşeren yerler kurumuş ağaçlar hiç meyve vermemiş nerde bi kurak yer görsem aklıma sen gelir oldun :(lacivert ustam bi okusun senide yeşersin her taraf:D

esrarengiz2828

Kullanıcı
bununla ufak bi tekne olsa yeter sana heralim ama biraz uçuk fiyatı ben denize yakın olsam alırdım heralim yada yapardım:D

TEVFiK

Vip Üye
bununla ufak bi tekne olsa yeter sana heralim ama biraz uçuk fiyatı ben denize yakın olsam alırdım heralim
yada yapardım:D
ustam hoşgeldin senin doğduğun sene kurak geçmiş :( belli kızlar koca bulamamış dul kalmış;) her tarafı sel almış deprem olmuş yeşeren yerler kurumuş ağaçlar hiç meyve vermemiş nerde bi kurak yer görsem aklıma sen gelir oldun :( :D lacivert ustam bi okusun senide yeşersin her taraf:D:eek::D:D
Hoş Gördük Sayın Ustam bu alet güzelmiş her an bundan 1 tane alabilirim

Lacivert24

Extra/Dini Konular
Admin
Sevgili dostum.. dostlarımıza her gün mutlaka dua ederiz, alışkanlık haline getirmişim sizlerde bol bol dua ediniz.. dünya dua üzerinedir hepimizin ihtiyacı var. Mevlam kabul buyursun inşAllah...
İçinde bulunduğumuz dünya düzeninde pek çok insan, kendisine zevk veren aktiviteleri gerçekleştirmeye zaman bulamamaktan yakınır. Ölümlü dünya, ölümlü insan a dostlar, kendimizi bu kadar hırpalamayalım. Mutlu olmak için kullanamadıktan sonra daha çok para kazanmanın anlamı nedir ki zaten? Kitap okuyalım, yemek yapalım, çıkıp dağ havası alalım ve unutulmaz deneyimler edinelim... Ya da mutlu olmamızı sağlayan aktiviteler her neyse onları yapalım. Tüm bunlar tevfik ustamızda olduğu gibi, kafamızın içinde konuşup duran felaket tellalından kurtulmamıza yardımcı olacaktır...

esrarengiz2828

Kullanıcı
ustam hoşgeldin senin doğduğun sene kurak geçmiş :( belli kızlar koca bulamamış dul kalmış;) her tarafı sel almış deprem olmuş yeşeren yerler kurumuş ağaçlar hiç meyve vermemiş nerde bi kurak yer görsem aklıma sen gelir oldun :( :D lacivert ustam bi okusun senide yeşersin her taraf:D:eek::D:D
Hoş Gördük Sayın Ustam bu alet güzelmiş her an bundan 1 tane alabilirim
Ustam su ile alakalı olan bizim işimizde okadar yer varki çok güzel yerler bu aletten yapmayı çok planladım ama iş yoğunluğundan yapamadım acep sarnıca atsam kalenin tünellerini gösterirmi bana deye su dolu hemde temiz çok güzel bi alet yalnız en son baktığımda 10 15 milyar arası idi daha ucuzları var ama iş görürmü şüpeli ama kayıt kameralı felan güzel alet

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

esrarengiz2828

Kullanıcı
Sevgili dostum.. dostlarımıza her gün mutlaka dua ederiz, alışkanlık haline getirmişim sizlerde bol bol dua ediniz.. dünya dua üzerinedir hepimizin ihtiyacı var. Mevlam kabul buyursun inşAllah...
İçinde bulunduğumuz dünya düzeninde pek çok insan, kendisine zevk veren aktiviteleri gerçekleştirmeye zaman bulamamaktan yakınır. Ölümlü dünya, ölümlü insan a dostlar, kendimizi bu kadar hırpalamayalım. Mutlu olmak için kullanamadıktan sonra daha çok para kazanmanın anlamı nedir ki zaten? Kitap okuyalım, yemek yapalım, çıkıp dağ havası alalım ve unutulmaz deneyimler edinelim... Ya da mutlu olmamızı sağlayan aktiviteler her neyse onları yapalım. Tüm bunlar tevfik ustamızda olduğu gibi, kafamızın içinde konuşup duran felaket tellalından kurtulmamıza yardımcı olacaktır...
Ustam ne güzel söyledin ben mutlu olmam için dediğin gibi haftada 1 gün dağ manzara tarih havası alsam yetiyo yüreğine sağlık duacıyım bütün kardeşlerimize içi yüreği iyilik dolu insanlarımıza inşallah huzur mutluluk salih amel ve günahsız bir dünya hayatı ile ayrılırız ebediyete saygı vede sevgilerimle

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi