Merhaba Ormanda Gezerken Rastladım Buraya Sizce Ne Olabilir | Sayfa 2 | Define işaretleri ve anlamları

Merhaba Ormanda Gezerken Rastladım Buraya Sizce Ne Olabilir

komana

Ali Doğan Usta
Kullanıcı
Evet Abi Olabilir ben pek anlamıyorum acemiyim temizleriz kapatılan kum orda ormanda hiç biyerde yok Abi ince kum zaten içeriye uzun dal parçası itekledim gidiyor içeriye doğru sola kıvrımlı dar
Foruma hosgeldiniz.Gerekli tedbirleri muhakkak alın. Yalnız gitmeyin.İçeriye doğru gidiyorsa sakın girmeye çalışmayın. Maalesef bu tip yerlerde bir çok insan hayatını kaybediyor. Hiç bir hazine insan hayatından daha önemli değil dir. ilginç ve bazı çağrışımlar yapan bir yer, destek alabileceğiniz bu islerden anlayan birileri ile ancak aşama kaydedebilirsiniz.
Allah a emanet

ekollx24

Kullanıcı
Foruma hosgeldiniz.Gerekli tedbirleri muhakkak alın. Yalnız gitmeyin.İçeriye doğru gidiyorsa sakın girmeye çalışmayın. Maalesef bu tip yerlerde bir çok insan hayatını kaybediyor. Hiç bir hazine insan hayatından daha önemli değil dir. ilginç ve bazı çağrışımlar yapan bir yer, destek alabileceğiniz bu islerden anlayan birileri ile ancak aşama kaydedebilirsiniz.
Allah a emanet
Hayırlı Geceler Abi hoşbuldum İlginiz ve Bilgilendirdiğiniz için Çok Teşekkürler Allah Razı Olsun Çok haklısınız dediğiniz Gibi yapacağım Saygılar Diliyorum Sizde Allaha Emanet Olun Görüşmek Üzere

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Kullanıcı
muhterem kardeşim ne olduğunu merak ediyorsun tabiki. mahzen var.
odasıda üste uzanır. ben giriş noktasını görebilmek için resim istedim. oradan her ne kadar boşluk gidiyor olsa bile, yanıltıcı olabilir bir kademe ön meyilden olabilir. bunu resimler bize umarım veirir.
su ve boşluk bulma konularında,bu tür yerlerde boşluk sistemiyle girişler ve odaların nasıl tespit edileceği hakkında geniş bilgiler mevcut.
gitmeden bir incele. giderken çubukla gider sende tepki verirse ,belki bir şeyler anlama şansında olabilir.

traşlama ile neler yapılmış. bu görünen sol kısım ile,

bu kanalın olduğu sağ kısmı birlikte ,ön açığından, tek karede gören çekebilirsen,dediğimiz amaca uygun olur. kayalarla birlikte ,ön meyildeki zeminin bir kaç m. side görünebilsin. oradan bir kaç poz alıver. sağlıcakla.

HARBİCİ

SERKAN
Kullanıcı
forumumuza hoş geldin @ekollx24
resimleme tekniğin ve alanı resimler ile anlatımın çok yetersiz kaldı. haklısın yeniyim diyorsun ama bence bu alana bir daha gidişinde
uzaktan ve yakından burayı bize net şekilde açıklayabilecek resimlerin olması gerekiyor.

ekollx24

Kullanıcı
muhterem kardeşim ne olduğunu merak ediyorsun tabiki. mahzen var.
odasıda üste uzanır. ben giriş noktasını görebilmek için resim istedim. oradan her ne kadar boşluk gidiyor olsa bile, yanıltıcı olabilir bir kademe ön meyilden olabilir. bunu resimler bize umarım veirir.
su ve boşluk bulma konularında,bu tür yerlerde boşluk sistemiyle girişler ve odaların nasıl tespit edileceği hakkında geniş bilgiler mevcut.
gitmeden bir incele. giderken çubukla gider sende tepki verirse ,belki bir şeyler anlama şansında olabilir.

traşlama ile neler yapılmış. bu görünen sol kısım ile,

bu kanalın olduğu sağ kısmı birlikte ,ön açığından, tek karede gören çekebilirsen,dediğimiz amaca uygun olur. kayalarla birlikte ,ön meyildeki zeminin bir kaç m. side görünebilsin. oradan bir kaç poz alıver. sağlıcakla.[/ QUOTE]
Yorumunuz için Teşekkür Ederim Allah Razı Olsun En kısa zamanda gidip resimleyeceğim dediğiniz şekilde net fotolar çekerim SAYGILAR

ekollx24

Kullanıcı
forumumuza hoş geldin @ekollx24
resimleme tekniğin ve alanı resimler ile anlatımın çok yetersiz kaldı. haklısın yeniyim diyorsun ama bence bu alana bir daha gidişinde
uzaktan ve yakından burayı bize net şekilde açıklayabilecek resimlerin olması gerekiyor.
Evet dediğiniz gibi resimleyeceğim Tekrar yüklerim resim Çok Teşekkür Ederim Saygılar

ekollx24

Kullanıcı
usta buraya isini bilen birisinlen gitmelision acan kum var tuzak ta vardsir ,,kuyu,,tuzaklari mahzenin girisinde
yukardan cunuklarlan guzel bir yoklama yap .
Ersan Abi dediğin gibi bilen birisiyle gideceğim yaşlı bir amcamız var tanıdığımız nasip olursa sabah gidecez haklısınız ne olacağı belli olmaz nasip kısmet hayırlısı artık bilgilendirdiğiniz için çok Teşekkür Ederim Saygılar Abi

Üst Alt