Merhaba ustalar bu hac hakkında bilgisi olan varmıdır? Fotograflar alıntıdır teşekürler | Sayfa 2 | Define işaretleri ve anlamları

Merhaba ustalar bu hac hakkında bilgisi olan varmıdır? Fotograflar alıntıdır teşekürler

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

BoZKurT

"R@m@z@n"
Forum Düzeni
Seded arkadaşım daha öncede buluntu yayınlamıştınız. O zamanda uyarmıştım. Bu tür paylaşımlar yasaktır. Lütfen özen gösterelim.

buluntu yayınlamak yasaktır. @necatnecat ustama dikkatinden ötürü teşekkür ederim. Forumda kaçak kazı veya kaçak araştırma sonucu bulunan objelerin paylaşımı yasaktır.

fakat diğer ustaların bu objenin bir buluntu olmadığı farklı bir amacı olduğu yönündeki fikirleri sonucunda bu konuyu kaldırmıyorum.

ayrıca beyin fırtınası tarzında yapılacak olan yorumlara destek vermekler birlikte, yorumların üzücü veya kırıcı olmasına dönmesine müsaade etmemeliyiz.
ricamdır.

Seded

Kullanıcı
Seded arkadaşım daha öncede buluntu yayınlamıştınız. O zamanda uyarmıştım. Bu tür paylaşımlar yasaktır. Lütfen özen gösterelim.

Selamın aleyküm hayırlı gecelar

Alıntı dedin zaten müze arşivinden alınmış

Sendeki hacın isinden bir şey cıktımı

Selamın aleyküm hayırlı gecelar

Alıntı dedin zaten müze arşivinden alınmış

Sendeki hacın isinden bir şey cıktımı
Bende birşey oldugunu nereden çıkartıyorsun merak ettim internette gördüm bilgi almak istedim bilgin yoksa bu konuyla alakalı farklı yorumlar yapmana gerek yok gereksiz yere

BoZKurT

"R@m@z@n"
Forum Düzeni
Bende birşey oldugunu nereden çıkartıyorsun merak ettim internette gördüm bilgi almak istedim bilgin yoksa bu konuyla alakalı farklı yorumlar yapmana gerek yok gereksiz yere

yardımcı olmak istenmiş bir konu, sizde bir şey olduğunu varsayarak yazmıyorlar. konu tartışma diline dönmek üzere olduğundan kapatılmıştır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...