Merhaba, | Define işaretleri ve anlamları

Merhaba,

Lost_world49

Kullanıcı
taşlar sonra dövülmüş toprak kum renkli toprak (siyah kırmızı kahverengi) sert bı tabaka şeklinde. Kum, küçük küçük taşlarla beraber. fikriniz nedir ?

Son düzenleme:

Roni

USTA - KÂŞİF
Super Moderatör
taşlar sonra dövülmüş toprak kum renkli toprak (siyah kırmızı kahverengi) sert bı tabaka şeklinde. Kum, küçük küçük taşlarla beraber. fikriniz nedir ?
Öncelikle aramıza hoşgeldiniz. Konuyu tam anlamak için bir kaç kez titiz bir şekilde, imlâ ve karakter kullanımlarınızı da kaale alarak okudum. Ama sorunuzun sanki özel mesajdan birine soru sormuş ondan cevap alamayıp öğrenmek istediğiniz yeri kopyalayıp buraya yapıştırarak bize sormuşsunuz. Konunuzu başa alarak sorunuzu daha anlaşılır bir şekilde sorunuz. Bu sayede siz de sorunuz da daha şeffaf hale gelir.
Fikrimize gelince, fikrimiz zikrimizdir. Zikrettiklerimiz ise emek vererek öğrenip sonrasında hiç bir karşılık beklemeden ihtihacı olana söylediklerimizdir. Demem o ki bir yere gittiğinizde ilk etap hemen özel mesaja sarılmayın. Belki özelden sorduğunuz bilgililerin en az bilenidir. Korkmayın açık açık foruma anlaşılır şekilde sorun ki bir bakmışsınız ummadığınız bir kişi en bilgiliden daha doğru cevap vermiştir. Sitede birbirinden değerli ve tecrübeli görüş sahibi insanlar var. Bu tür tavırlar kişinin sitedeki samimiyetini zedeler. Sizdeki bu analizi ben gördüm bu yorumu da ben yaptım, düşünün bu sitenin en cahil olanı benim. Kim bilir en bilgilisi nasıldır. Onuda siz düşünün. Selametle