Merhabalar | Sayfa 2 | Define işaretleri ve anlamları

Merhabalar

aliömer

Kullanıcı
Hoş geldin aramıza yüreğin ve güzel kişiliğin yazdığın bir kaç satırda kendini açığa vurmuştur. Bilgi ve tecrübelerini de burada define mekanı ailesi içinde paylaşma düşüncen ayrıca bizleri memnun etmiştir.

Kader25

Bildiğim kadar. Herşeyi bilmek imkansız.
Admin
Hoş geldin aramıza yüreğin ve güzel kişiliğin yazdığın bir kaç satırda kendini açığa vurmuştur. Bilgi ve tecrübelerini de burada define mekanı ailesi içinde paylaşma düşüncen ayrıca bizleri memnun etmiştir.

Teşekkür ederim, Allah cc razi olsun ismi güzel abim.

Kader25

Admin
Sevgili Kardeşim yazını yeni gördün hakkını helal et. Aramıza hoş geldin, kalbi güzel kardeşim. Konya benim için acılarla dolu bir şehir senede bir iki sefer Konyaya gelirim. Hayırlı olsun.

Hoşbulduk abi, teveccühünüz için teşekkür ederim.
Konya ya geldiğinizde muhakkak haber edin görüşelim inşallah.

MAVRAN

Vip Üye
Hoşbulduk abi, teveccühünüz için teşekkür ederim.
Konya ya geldiğinizde muhakkak haber edin görüşelim inşallah.
inşellah. Trenle Konyaya oradan terminal'e oradan Ereğliye geçiyorum size uyarı mı bilmem Konyada fazla kalma imkanım olmuyor belki bir çayını içme imkanım olur. Nasib. Selam ve sevgiler.

Son düzenleme:

Kader25

Admin
inşellah. Trenle Konyaya oradan terminal'e oradan Ereğliye geçiyorum size uyarı mı bilmem Konyada fazla kalma imkanım olmuyor belki bir çayını içme imkanım olur. Nasib. Selam ve sevgiler.
Uyar abi, ben gar ile otogar arasındayım zaten. Seni gardan alırım, gelir çayımızı içer sonrada otogara bırakırım inşallah.

Üst Alt