mersinde 24 mt resmi kazı! | Sayfa 4 | Define işaretleri ve anlamları

mersinde 24 mt resmi kazı!

şüpheci

Yasaklı
Yasaklı
Cevap: mersinde 24 mt resmi kazı!

bu kadar kilin içinde çıksa çıksa su çıkar oda bır hazinedir.silah?silah?silah?

trajan

Kullanıcı

40 m de sivasta yaksık 40 kısı kapıya ulastı ancak ıclerındekı asayısten haberlerı yoktu kapıya ulasılınca el ense silah?silah?silah?

aliveli44

ONURSAL ÜYE
Forum Düzeni
Admin
Super Moderatör
Vip Üye

sonuc belli oldumu ustalar

Bu kazının ortaklarından biri
Üyemiz olmuştu
Rica ettik
Gelişmeler hakkında bilgi ver diye ama
Henüz kendisinden veya
Başka bir kaynaktan bilgi gelmedisomurtuk

şüpheci

Yasaklı
Yasaklı

Bu kazının ortaklarından biri
Üyemiz olmuştu
Rica ettik
Gelişmeler hakkında bilgi ver diye ama
Henüz kendisinden veya
Başka bir kaynaktan bilgi gelmedisomurtuk
bu kazıdan bır halt çıkmaz bu işte başka işler var çünkü neden dersenız bu kişi buraya izin alalı 7 ay olmuş ve 150.000tl harcadıgını ifade edıyor ve yasal kazı alanı 100mtrekare bır alan için verılır ve 150bin lırayı burada harcadıgını ıfade edıyor o kazdıkları yer 3 gunde kepçeyle ınılecek yer kaldıkı kepçelerın saatı 150 tl gunde 10 saat çalışsa 1500tl yapar hesap ortada
bu adam 150 bin tl yı nerde harcamış
kazı masrafı 15 bın tl yatar ılk hesapta yanı bu kazılan yer ortada 5 gun olsun bu kazı masrafı 30 bin tl yı gecmez
bu işte güzel bir fırıldaklık dönuyor koptumkoptumkoptumsilah?

HARBİCİ

SERKAN
Kullanıcı

bu kazıdan bır halt çıkmaz bu işte başka işler var çünkü neden dersenız bu kişi buraya izin alalı 7 ay olmuş ve 150.000tl harcadıgını ifade edıyor ve yasal kazı alanı 100mtrekare bır alan için verılır ve 150bin lırayı burada harcadıgını ıfade edıyor o kazdıkları yer 3 gunde kepçeyle ınılecek yer kaldıkı kepçelerın saatı 150 tl gunde 10 saat çalışsa 1500tl yapar hesap ortada
bu adam 150 bin tl yı nerde harcamış
kazı masrafı 15 bın tl yatar ılk hesapta yanı bu kazılan yer ortada 5 gun olsun bu kazı masrafı 30 bin tl yı gecmez
bu işte güzel bir fırıldaklık dönuyor koptumkoptumkoptumsilah?

sayın şüpheci adınızın hakkını yine vermişsiniz üstad. :)

erzurumludefineci

Kullanıcı
Yasaklı

şüpheci arkadaşa katılıyorum aynwn o kadar masrafolmuyor ayrıca sadece 4000 lira devlete kalıyor açtığı yeri eski haline getirmek için harcanacak tahmini miktar kadar da bankaya teminat yatırıyor bitince geri alıyor...
bu adam neden israr ediyor anlamış değilim 2 haftadır kazıyorlar önceil haberde 24 mt derinlikte odalar deniliyordu 24 de bişe çıkmadı 30 mt oldu son haberde..

bence yurt dışından getirdiği makinacılar yalan söylüyor var diye oda inanıyor garibim :D

şimdi herkes benim sözüme geldi mi yurt dışından gelen en kaiteli cihaz bile bir halt bulamaz... cihaz define bulmaz .... bu saatten sonra bulunsa bile o cihazların önce 24 gösterip sonra 6 mt sapma yapmış olması bile yeterli ....
bulunursa adamın çubuğu bulmuş olmuyor mu sizce...

erzurumludefineci

Kullanıcı
Yasaklı

koptumkoptumkoptumkoptumkoptumkoptume 3 gün sonra dediler 3*3 oldu hallen ses yok demek buldular heyecandan haberi yapmayı unuttular.. yav şu adamı tanıyan yakınlarda oturan kimse yokmu sitede...koptumkoptumkoptumkoptumkoptumkoptumkoptumkoptumkoptumkoptum

erzurumludefineci

Kullanıcı
Yasaklı

şimdi de o muhteşem(!) yer altı görüntüleme cihazları 10 mt kayma yapmış (!)

24 olamdı 27 olmadı 30 buda olmadı (yemedi) bu defa yana girilecekmiş...
ben sadece derimki sizin makinenize bippppppppppppppppppppppkoptumkoptumkoptumkoptumkoptumkoptumkoptumkoptumkoptumkoptumkoptum

buyrun haber:
Merkez Toroslar ilçesine bağlı Çavuşlu Mahallesi'nde mart ayı başlarında başlatılan kazı çalışmaları birinci ayını doldururken define bulma umutları sürüyor. İş makinalarıyla sürdürülen kazı çalışmalarında yaklaşık 30 metre derinliğe inilmesine rağmen herhangi bir define emarelerine rastlanmazken, umutların yitirilmediği belirtildi.
Kazı çalışmalarında şu ana kadar 400 bin lira para harcadığını belirten madenci Hikmet Rençber, toprağın altında define olduğu yönündeki inancını ilk günkü gibi koruduğunu söyledi. Sadece hedefte biraz sapma olduğunu dile getiren Rençber, şöyle konuştu: "Çalışmalar sırasında 45 derece açıyla yaklaşık 10 metre kayma yapmışız. Bizi yanıltmışlar ve bu yüzden biraz yana kaymışız. Yani teğet geçmişiz. Ama şimdi yeniden ölçüm yaptık, hedefi belirledik ve çalışmalara devam ediyoruz. Alan daraldığından ve ara ara yağış olduğundan çalışmalar yavaş ilerledi. O yüzden planladığımız sürede bitiremedik. Fakat şu an her şey yolunda ve tüm hızla çalışmalara devam ediyoruz."
Kazı çalışmalarıyla ilgili sürenin sona ermesi nedeniyle izinlerini yedi gün daha uzattıklarını kaydeden Rençber, hedefledikleri hazineyi bir hafta sonra bulmayı amaçladıklarını söyledi. Umudu hiç kaybetmediklerini anlatan Rençber, sözlerini şöyle tamamladı: "hiçbir tavizimiz yok. Allah'ın izniyle çok şey çıkacak buradan. Tarihte görülmemiş bir şey çıkacak. Bu sadece benim değil herkesin başarısı olacak. Gönül birliği ile çalışıyoruz burada. Bu mesele sadece benim meselem değil, tüm insanlara faydası olacak bir mesele. Devletimize katkısı olacağına inanıyorum."
Kaynak: İHA

mameki

Kullanıcı

güzel paylaşım üstadım adam bu hrsla giderse MAGAMAYA kadar iner :)