Meşhur Kazıklar

MAVRAN

Super Moderatör
Burası yerin 60 mt altı ustam. Örümcek işareti merdivenlerin başlangıcında karşında. Nasıl bir tuzak olabilir.
Öyle bir tuzaklar yapmışlar ki inşellah o düzaklarla karşılaşmazsınız orada ya oda veya düne girişi var orada giriş kapanmış olabilir.
SM-T310 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Karamıstık

Kullanıcı
Tuzaklarla ksrşılaşmamak için ne gibi önlemler alabiliriz ustam.

MAVRAN

Super Moderatör
1. Dikkat etmelisin. En küçük ters bir hareket bir küçük taşın yerinden oynaması tuzağı harekete geçirir. Buda odada zehirli gazın havaya yavaş yavaş karişmasına sebeb olur.
2. Odanın içinde zehirli gaz vardır siz oraya girdiğinizde gazla karşılaşacaksınız eğer hazırlıklı girmez iseniz soluyacağınız hava sizi yavaş yavaş ölüme doğru çekecektir.
-----Asla odaya girdiğinizde Zehirin varlığını veya sonradan tuzağın harekete geçmesiyle Zehirin odaya yayıldığını anlayamazsınız. Eğer yanınızda bir kafes içinde fare varsa olayı biraz hızlı anlar o yerden çıkabilirsiniz ancak zehir çok tesirli ise bu sizi dışarıda da etkilemeye devam eder. Sanırım biraz anlattım, anlayabildiģinizi sanıyorum.

Karamıstık

Kullanıcı
1. Dikkat etmelisin. En küçük ters bir hareket bir küçük taşın yerinden oynaması tuzağı harekete geçirir. Buda odada zehirli gazın havaya yavaş yavaş karişmasına sebeb olur.
2. Odanın içinde zehirli gaz vardır siz oraya girdiğinizde gazla karşılaşacaksınız eğer hazırlıklı girmez iseniz soluyacağınız hava sizi yavaş yavaş ölüme doğru çekecektir.
-----Asla odaya girdiğinizde Zehirin varlığını veya sonradan tuzağın harekete geçmesiyle Zehirin odaya yayıldığını anlayamazsınız. Eğer yanınızda bir kafes içinde fare varsa olayı biraz hızlı anlar o yerden çıkabilirsiniz ancak zehir çok tesirli ise bu sizi dışarıda da etkilemeye devam eder. Sanırım biraz anlattım, anlayabildiģinizi sanıyorum.
Anladım ustam fare yerine tavuk olsa olurmu ustam.

MAVRAN

Super Moderatör
Eğer buraya girmeye karar verdiyseniz. Mutlaka şu hususlara dikkat edin.
1 yanınızda gaz maskesi bulundurun.
2 yanınızda size bir iki gün yedecek kadar su ve yiyecek alın.
3 dışarısıyla irtibat kuracak tlf veya telsiz bulundurun.
4 dışarıda sizi bekliyor olan arkadaşınız mutlaka olsun.
5 dışarıda bekleyen arkadaşına çıkacağını bir saat verin ve o saatte mutlaka dışarı çıkın. Ve geregirse yine girersiniz.
7 dışarıda bekleyen arkadaşa kurdarma ekibinin numarasini verin eğer cikmazsaniz içeri girmesin ve Akut u arasın.

esrarengiz2828

Kullanıcı
ustam şu örümcek işareti nasıl çizemezmisin belki başka bişey anlatıyodur veya mağra nasıl havasızmı veya bi dumanlama yapın veya burası tepedemi altlarda nevar biraz daha detay canın yanmasın ustam