meyve veren agaç taşlanır | Define işaretleri ve anlamları

meyve veren agaç taşlanır

BoZKurT

"R@m@z@n"
Forum Düzeni
S.a

Bu aralar sitemize saldiri duzenliyenler var.sebebi acik.kadromuz iyi.
Ustalarimizi küstürmek isteyenler cikiyor.bizler buna musade etmeyiz.
Hic bir siteyide bundan sorumlu tut,mayiz.
Kisiler kendinden sorumludur.dahil olduklari siteler onlardan sorumlu tutulmamalidir.

Bu aralar define sitelerinden banlanma rekoru kıran bir kisi bizim forumdada bu rekorunu egale etme cabasina girmistir.

İsim vermiycem gaza gelmesin diye.ama satasira cvp alir.
Bizim hostta dandik demis.acaba hosttun ne oldgnu biliyormu ?

Host dandik degil,saglamdr Allah a sukur.

Kimseyle bir zorumuz yok,kimseninde bizimle isi olmasin.saglam adimlarla seviyeli ve saygılı bir sekilde ilerliyoruz.

Bu surecte destek olan tüm üye ve yöntici arkadaslarima sonsuz tesekkur eder saygılarımı sunarım.

İyi forumlar.

aliveli44

ONURSAL ÜYE
Forum Düzeni
Admin
Super Moderatör
Vip Üye
Cevap: meyve veren agaç taşlanır

Saygılar benden ustam
Tüm değerli usta ve üyelerimize
Saygılarrr;)
Ben bu bulaşan arkadaşa
Hosşşşt diyorum:D
Ata sözümüz aklıma
Gelmiyor:confused:
Neydi:confused:
Bir şey ürürdü
Kervan yürürdü:confused:
Her neyseee
Mekanımızdan geçen kervanda
Yerini almak istiyen kişiler başımızın
Üstünde yerleri var
Bu kervanda bu gün aliveli olur
Yarın bozkurt olur
Ama bu mekan bu seviyeyle
Her zaman daim olur;)

rex

<font face="tahoma" size="2" color="#000000"><b>Fo
Kullanıcı

Bazı kendini bilmezler kendi çaplarında gürültü yapmışlar. Onları efendi olmaya ve forumuzu nazikce takip edip bir şeyler öğrenmeye davet ediyorum. Hiç bir yerde göremiyecekleri kişi ve ustaları mekanda görüp onların ahlak ve edeplerinden feyiz almalarını aynı zamanda hiç bir yerde okuyamıyacakları bilgilerden faydalanmalarını öneririm.
Definemekanı.com adresinde İslam ahlakı ve toplum ahlakının örneği sergilenirken, Osmanlı torunu olan bizlerin ruhu ortaya konmaktadır. Hiç bir kişi, kurum veya site bizim rakibimiz olmadığı gibi görüş ve tutumları bizi ilgilendirmemektedir. Rakibimiz veya ölçümüz olamazlar. Olamazlar derken onları küçümsemekle veya hatlerini bildirmekle kaybedecek vaktimiz yoktur. Onlara ayıracağımız vaktimizi birbirimize bilgi aktarımında bulunalım, bizlerle uğraşanlarada tavsiyem; vakit kaybetmeden kendi sitenizi geliştirin, üyelerinize bilgi aktarımıyla vakit geçirin.
Hal ve hareketinizin devamını getirdiğiniz taktirde sizleri Kahhar olan Rabbime havale ederim.
İnsanların hakkı olan şeyleri kısmayın. Yeryüzünde bozgunculuk yaparak karışıklık çıkarmayın.
eş-ŞUARÂ, Ayet 183

cantar

Vip Üye

insan eşref sahibi şeref sahibi olmalıdır ucuz kabadayılıklarla karalamaklarla bir yere ulaşılmaz varılmaz .
Bir veya bir kaç denksiz ""Argo Küfür"" adi insanlıktan nasibini almamış ortaya çıkar toplumun huzurunu ahengini bozar toplumda bulunanları günaha kötülüğe zorlar bizleri küfür kafir edeceğine ittir olup gitsene illa birileri sana kötü söz söylesin en değerli kıymetli varlıklarına sövüp saydırmasana haddini hukukunu bilsene sana bizler bilmiyorsak yanlış biliyorsak yanlış yönlendiriyorsak forum hostu bilmem ne imiş sana ne beğenmediğin istenmediğin yerde durmasana insanları küfre mecbur etmesene yani sana Allah'ım bütün kötülükleri fenalıkları bu nifak fitne çıkarıcısına nasip et dememizi mi istiyorsun istiyorsan eğer seni Allah'a havale etmesini biliriz o Allah ki zulum edenleri muhakkak ki görüyor ....

A21MEDLi

Admin

tut paçalarından vur yere:Damedli ve aliveli ustam arkanda:D

ben her zaman Rex ustadımın arkasındayım,Rex ustad aklı selim sağduyulu gereken cevabı vermiş.
Onun sözlerini yabana atmasınlar,yoksa!! alim ALLAH,halla uslanmayan varsa yakaladığını parça,pınçık eder.:D:D:D

FENERLi

Super Moderatör
Kullanıcı

Bozkurt ustam bol çizikli bir gün geçirmişsin kolay gelsin.

HARBİCİ

SERKAN
Kullanıcı

buda askerlik gibi zevkli bir görev. düşman sınıra girince bende alıyorum sniperi tık. bi atışta vuruyorum boş kafasından. :D