Mezar Acılışı Görsel | Sayfa 2 | Define işaretleri ve anlamları

Mezar Acılışı Görsel

BoZKurT

"R@m@z@n"
Forum Düzeni
açılmamış bir yerin açılırken resmi varmı diye soran çok oluyordu. paylaşım için teşekkürler. resmini gösterdiğin şey ile ilgli bilgi verirsen memnun oluruz.

komana

Ali Doğan Usta
Kullanıcı
Nedir bu merak ettik

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Kervan07

Admin
Nedir bu merak ettik

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
hayırlı cumalar komana ustam bi ara facede görmüştüm ve bilgisayarıma kaydettim,ilerki zamanlarda incelerim diye. madem konu açılmış,bizede paylaşmak düşer..
not: kendim test etmedim ve ne kadar işe yarar bi fikrim yok. arkadaşlar çalışmalarını paylaştıkça bizlerde sayelerinde öğrenmiş olacağız.saygılar kervan07:)
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
PARANIZ CEBİNİZDE
KALSIN LÜTFEN
1 KONDANSATÖR ve 2 GÜÇLÜ Dİ YOT İLE 15 TL VE 15 DAKİKADA SARKAÇ TİPİ ALAN TARAMA
KENDİN YAP........
Bir tane 220 MFD KONDANSATÖR (iki kondansatör birarada dört uçlu) Bipolar Bağlam yani ++ ya - - ye KÖPRÜ yap lehimle (konansatör artı uçları boşta bişey bağlanmaz) 1 tane GÜÇLÜ DİYOTUN EKSİ UCUNU EK Sİ KÖPRÜYE LEHİMLE ve artı ucunu kargaburun pense ile küçük bir hal ka yap (kablo içi saç tellerden beşini büküp tek tel yap)15 santimlik bu ba kır teli diyotun halkasına bük bağla telin öbür ucuna da İKİNCİ DİYOTUN ise ARTI UCUNU halka yap ve teli bu
raya bağla işte ÇOK KARARLI,AKTİF
PRATİK VE KOLAY SÜPER BİR ALAN TARAMA...RASTGELE USTALAR.

"Elimizdeki diyotu iki parmak ile
diyotun metal olmayan bölümden
parmaklar metal bölüme değmeden
tutuyoruz BOŞLUK ARAMAK İÇİN..
Üç parmağımızla tutuyoruz,iki par mağımız diyotun iki metal kısmı
baş parmağımız metal olmayan kı
sımda bu ise ALTIN ARAMAK İÇİN.
ELİNİZDE ALTIN FALAN BULUN
DURURSANIZ ALTINA GİTMEZ.

Radar ve bizim tesbit arasında 8-9 metre,dedektör iş yapmadı, çubuk ile 1,25 metre farkın çıktığı görüldü...250 metreden hedef görür üzerine gelince SAĞA DÖNER... Altında da Boslukta da... Normal yoğunluk mi nerali atladığı görüldü çok yoğun mineral tabakası için, gidilen yerin toprağından elinize alın...

Sarkac ne için tutuyorsanız o hedefi bulur sınıri belirler çok yavaş hedef ten ayrılırsınız ve bir yerde gene sa ğa döner sınır ve ikinci dönüş arası derinlik ölçümüdür.

ÇUBUKÇULAR SADECE ÇUBUK
UÇLARINA AYNI YÖNDE DİYOT
DOLASIN YETERLİ,TEKLİ ÇUBU
ĞA İSE KARŞILIKLI İKİ DİYOT...
BOŞLUK ARARKEN DİYOTLAR
ÇIKARILIR,DİYOTLUYKEN BOŞ
LUĞU BULAMAZSINIZ...
ÇUBUK VE SARKACA BAŞKASI
DOKUNMASIN,İZİN VERMEYİN.

MİNERALİ KESMEK İÇİN:
1.Bölgenin 10 değişik bölgesinden
alınan toprak harmanlanır şakül
veya çubuğa bişekilde monte edi
lir veya elde tutulur.
2.Çizilen sınırdan ele toprak alınıp
tekrar tutuluphedef sınır test edilir
3.Çizilen sınıra 30 cm.dolu bakir şiş çakıp tekrar tutulur olumlu verirse devam edilr vermezse bırakılır.
.
SADECE YERALTI İÇİN GEÇERLİDİR; 8 Kasım'dan Hıdırellez geçene kadar olan zamanın parası kimseye hayır et mez elde avuçdakini de götürür Kasım Günlerinde paraya dokunma deniliyor METAFİZİK KURALDIR... Kandillerde 3 Gün 3 Gece YASAK, Çiftli günlerde YASAK Hızır günle rini tek sayılı günleri İZİN VAR ÇİFTSAYILI GÜNLERDE YASAK. GECE SERBEST SIKINTI YOK. TEKLİGÜN PERŞEMBE -PAZARA GELİRSE İYİDİ
cid:7B44A284-70C7-43D5-A380-64E2C6AEF404
cid:14527D5B-5F9F-4BDF-B9C0-021C3A0312C5
R...

cid:2195ADAB-3DAE-4212-9040-087EFA26BBEE

cid:9B836C99-4BC4-46E4-A060-CD67518E9DA2

cid:E1523AB5-5A1F-407F-B386-4C044577946F

NOT: ARKADAŞLAR,BİLGİLER ALINTIDIR VE FARKLI KİŞİLERİN YORUMLARI VARDIR. BU ALETİ YAPIP BANA GÖNDERENE ÇOK DUA EDERİM:) ALLAHA EMANET OLUN.

Kervan07

Admin

its78

Vip Üye
http://www.definemekani.com/forum/index.php?threads/23538/

Yagmur adam ustamız kondansatörlü alan taramanın nasıl yapılcağını paylaşmıştı. @kervan ustam.
Yapımı zor değil, gerekli malzemeler meşhur alışveriş sitesinde satılıyor, tarif veya resimdeki gibi lehimliyorsunuz. Ev ortamında yaptığımız denemeler şaşırtıcı, altın tutuşunda gümüş yada diğer metallere dönme yapmıyor.
Arazi için biraz daha zamana ihtiyacımız var

Kervan07

Admin
http://www.definemekani.com/forum/index.php?threads/23538/

Yagmur adam ustamız kondansatörlü alan taramanın nasıl yapılcağını paylaşmıştı. @kervan ustam.
Yapımı zor değil, gerekli malzemeler meşhur alışveriş sitesinde satılıyor, tarif veya resimdeki gibi lehimliyorsunuz. Ev ortamında yaptığımız denemeler şaşırtıcı, altın tutuşunda gümüş yada diğer metallere dönme yapmıyor.
Arazi için biraz daha zamana ihtiyacımız var
sevabına banada yapın bir tane:) eğer işe yararsa zekatını alır;) bende yaparım ama benim yaptığım kesin patlar:D:D:D

YAĞMUR ADAM

Kullanıcı
bu mezar cubuk yapıp satan birisi
resimler çıkmamış tekrar yükledim

bu herkez yapıp kullansındiye sunulan üründür hareketleri biraz yavaştır bunun bir üst madelini içat eden şahız 90 tl ve kdv dahilinde yapıyor o hareketli ve daha kararlı hareketlerinde

YAĞMUR ADAM

Kullanıcı
bundan daha önçe bir modeli daha vardı ben onunla bir odanın tepesinden açtım videosunuda facede paylaştım ama son modelle araziye cıkmadım daha bence tum cubuk olayını unutun derim