mezar çiçeği

SiyahBeyaz

Renksiz arkadaş
Kullanıcı
Roni ustam gardaşim beni alintilamiş iki kelam edelim o halde. @Roni kardeşim ezberci, kopyacı, çakma sağdan soldan toplama bilgiler ile Bedavadan sağa sola üfleyen tiplerden değil öncelikle bunu belirteyim. Ben bizzat yanına gidip ziyaret ettim misafiri oldum. Hatta giderken içimden bakalım sosyal medya da Gürlediği kadar yağabiliyormu da dediydim. Allah razı olsun ondan ve tüm ailesinden. Kendisinin bana bitkiler ve toprak kaya yapısı ve katmanları hususunda çok faydası dokundu, olaylara bakış açıma bambaşka bir boyut kazandırdı... Bence kardeşimiz Ustamizi tanımadığındam gelişi güzel laflar etmiş. Döndüğünde Ustamizdan özür diler ve bu durum da böylelikle tatlıya bağlanır.... Roni kardeşim özrü fazlası ile hakediyor...

balkaya34

Kullanıcı
Öncelikle Selamûn Aleykûm. Ben kesinlikle seni kastetmedim fakat siz ayanbeyan yalancılıkla suçluyorsunuz. Bu ithamdır. Ben ithama karşı savaşırım. Kim olursa olsun. Sizin ne iş yaptığınız ne ile aşina olduğunuz beni zerre ilgilendirmez. Sizin bilmiyor olmanız bunun olmadığı anlamına gelmez. Buyrun çıkın gelin siz beni dilediğiniz noktadaki bu bitkiye götürün veya siz gidin dilediğiniz bitkiyi getirin ben size ne olduğunu söyleyeyim. Şayet benim dediğim çıkmaz ise bir tanesinde dahi yanılırsam kazara dahi ben sahtekarlığımı yapmacık ustalığımı (ki kendimi usta olarakta görmüyorum) kabul eder kenara geçerim. Bu sitede benim o bitkiye yaptığım yorumdan açıklamadan birinin yanlış döndüğü olmamıştır zira ben yalan bilgi vermekten ALLAH a sığınırım. Bir diğer husus isim vermekten de çekinmiyorum @SiyahBeyaz bu konudaki bilgimin gelip burada birkaç gün misafirim olarak bizzat tadına varmış şahitlerimdendir. Kendisine bilakis bu bitkinin her cinsini öğrettim. Kendisi de bizzat gidip başka şehirlerde bunu şahsen test edip tecrübeledi. Buna istinaden kendisinin dahi beni yalanlamasına razıyım buyursun dile getirsin. Desin ki Roni yanıldı cihazım yanılmadı yada desin cihazım yanıldı ama Roni yanılmadı. Ben her türlü diyeceğe razıyım.
Beni görmeden görüşümü alıp hareket eden dönüş yapanlara da sorabilirsin
@kocyigit01
@Necat.
@balkaya34
Buyursun bunlarda konuşsun. Daha aklıma gelmeyenler de var onlarda gelsin Roni bizi kandırdı boşa kürek sallattı desin.
Sizin bitkiyi nerden tanıdığınız beni ilgilendirmiyor ben bunu başkaları gibi internetten değil bizzat güneş yüzü görmeden eğitimini aldım.
Benim anladığımdan sen anlamazsın senin anladığından ben anlamam. Kalkıp bunun tartışmasını seninle yapamam. Burada direk cevap yazıp ithamda bulunmak yerine bana özelden yazsaydın ben yine senle alakası olmadığını söyler düzeltirdim mesajımı ama şu an itibari ile değil düzeltmek bizzat sana hitaben konuşuyorum. Bitkinin define ile alakasına istinaden zerre bir bilgin yok. Bilmiyorsan da milletin kafasını bulandırma. Yada bilşyorum sen bilmiyorsun Roni dersen o zaman da bırak bunu uygulayacak kadar versin yalancıya. Bilgi paylaşanın değil alanındır. İşine gelir seninkini alır işine gelir benimkini alır. Bırakta alan karar versin kim yalan kim doğru. Şayet var ise çok iyi bilgin gel tezi mi çürüt. Normalde haksız olan kızar ilk kızanıda geçtim ben senin ithamına üslubuna kızdım bu böyle bilinsin.
Yaptığın cüssen kadar ayıptır.

Selam arkadaşlar,,
Benim açtığım bir konu vardı, (Hamamların yakınındaki kayalıklarda bir hamile kadin yaptık) der belgelerde, Burada kadının sadece hamilelik hali verdı yani çözümlerde Hamile kadın denmiştir,
Bu kayalıkta Üst tarafda Ana kayayı oymak suretiyle Su tahliye kanalları açıp sağa sola suyu yönlendirmişler, Yani anladimki bu kanalları açmakta maksat Mezarın üstüne su gitmeyecek ki mezarın kapağı Belli olmasın, böyle bir işlem yapmışlar , ,, maksat budur ve ,Korunan yerde ana kayada bir delik açmış ve Orda bir SIGIR kuyruğu otu bitmiş , Bitkiler konusu açılınca orda benim gördüklerimin ne oldugunu anladım, Burda @Roni ustamızın bu güzel bilgilerinden çok faydalandığımı belirtmek isderim, Dahası var ,
@Roni ustamıza teşekkür ederim,,

Son düzenleme: