Mezar nerede olabilir? | Define işaretleri ve anlamları

Mezar nerede olabilir?

ersan

Admin
Cevap: Mezar nerede olabilir?

merhaba nizam518 usta bu kanalin piti yerei bir yokla cubuklarlab bosluk alabilecen mi .

bu carpi yaptim yeri iyi bir incele genis .

Son düzenleme:

nizam518

Kullanıcı

merhaba nizam518 usta bu kanalin piti yerei bir yokla cubuklarlab bosluk alabilecen mi .

bu carpi yaptim yeri iyi bir incele genis .

ersan usta işaretlemiş olduğun ve çarpı olan yerde boşluk testi sonuş vermezse kaç mt ilerilerde aramam gerekebilir....

EKE

Kullanıcı

nizam518 ustam ersan ustam herzamankı gıbı çok guzel yorumlamıs ha bırde ersan ustam orası tek degıl gıbı yalnız degıl gıbı ne dersınız ustam

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Vip Üye

o alanda mahzen var kardeşim,hemde bir kaç odalı. ersan ustanın çizdiği istikametten yalnız biraz daha açığından girişi başlar, bir tünelle ,işaretlerin olduğu kayanın altından arka düz kısımlara kadar uzanır.işçiliği ağır bir yer.bilmende fayda var. sağlıcakla.

nizam518

Kullanıcı

Bilgileriniz paylaşım gösterdiğiniz için tşk ederim ustalar.. sizlerde olmasa bu işlerle uğraşmak keyif vermez diye düşünüyorum..Yarın güzel bir araştırma yapıyım bu bölgeye saygılar...

komana

Ali Doğan Usta
Kullanıcı

o alanda mahzen var kardeşim,hemde bir kaç odalı. ersan ustanın çizdiği istikametten yalnız biraz daha açığından girişi başlar, bir tünelle ,işaretlerin olduğu kayanın altından arka düz kısımlara kadar uzanır.işçiliği ağır bir yer.bilmende fayda var. sağlıcakla.

İkizceli ustam rica etsem mahzen mevzusunu biraz açıklarmısınız. Yani tamamen aydınlınmak ve bu işaretlerin çözümünü daha tecrübeli arkadaş lardan öğrenmek maksadıyla. Kısaca abicim öğrenmek istiyorum .Saygılar.

ÇALKAYA 28

Document/Belge/Usta
Kullanıcı

kaliteyi uzaklarda arama