Mezar nerede? | Sayfa 4 | Define işaretleri ve anlamları

Mezar nerede?

TRUVA

Admin
Usdat yakın bölgede değirmen var mı. Işaret kaya nin hangi yönünde, su kaynağı var mı. Usdat alan da 3 yerde muhtemelen malzeme var ve değerlidir. 40-50 ve 100 adım mesafelerde ortalama uzaklıkları.sari yönde 50,mavi yönde 40,kırmızı yonde100 adim noktaları incele.

Ekli dosyalar

• 20220804_233616.jpg
    20220804_233616.jpg
    517.2 KB · Görüntüleme: 17
Son düzenleme:

SiyahBeyaz

Renksiz arkadaş
Kullanıcı
Aleykum Selam Hocam hosgeldin.
Telefon edemedim hakkini helal et.
Yarin ararim insallah.
CenabiMevla bizlerede haç yapmayi haci olmayi nasip eylesin. Amin.

Ben ilk gordugumde haç dedim.
Amma şekil kafama oturmamişti.
Çok gariplikler vardi.
Kiymetli @KANAS_USTA kardasimiz terazi deyince mevzu anlasildi.
Cep telefonundaki foto benim gibi tecrubesi az, yakin gozlugu kullanani yaniltiyor. Illa pc sen bakmam gerekiyor. Amma elimizdeki pc yide cocuklar aldi. Bulamadikki 99kilosarikizi. Bulsaydik ucan kacan bbir laptop alirdik😁
Abim hoşbuldum. Canı gönülden istiyorum istedim adınıza Rabbimden hacı olmanızı 🤲 Terazi kısmı benim de dikkatimi çekti haçtan ziyade, ama yinede bir şüphe var içimde. Daire pergel den çıkmış gibi.. Kaya yüzeyi teldenmi böyle görünüyor çok dalgalı görünüyor....

Kader25

Admin
Abim hoşbuldum. Canı gönülden istiyorum istedim adınıza Rabbimden hacı olmanızı 🤲 Terazi kısmı benim de dikkatimi çekti haçtan ziyade, ama yinede bir şüphe var içimde. Daire pergel den çıkmış gibi.. Kaya yüzeyi teldenmi böyle görünüyor çok dalgalı görünüyor....
Bende gormedim henuz hocam.
Gidip gormem gerekecek.
Fotograflarda yanilma payi hep olur.
Işik, cekildigi yön ve an vs.vs.

Kader25

Admin
Usdat yakın bölgede değirmen var mı. Işaret kaya nin hangi yönünde, su kaynağı var mı. Usdat alan da 3 yerde muhtemelen malzeme var ve değerlidir. 40-50 ve 100 adım mesafelerde ortalama uzaklıkları.sari yönde 50,mavi yönde 40,kırmızı yonde100 adim noktaları incele.
Hocam bende gormedim.
Once sana ugrayip cay iceyim sonra da buraya gidip bakayim diyorum.
Alan sana komşu sayilir🙂

Kader25

Admin
Allah cc senden razi olsun.
Ceddine nesline rahmet etsin.⚘️

gıral

Vip Üye
usta bu işaret içerde biyerde gibi
yani açık alanda değilmi ne
teraziler dışarda olur☺️
hakkında hayırlısı