mezar odasindan ubur odaya gecis yeri horasnli bir yer | Define işaretleri ve anlamları

mezar odasindan ubur odaya gecis yeri horasnli bir yer

ersan

Admin
ustalarim bu mezar odasini duvarlarina dikatli bakildimi
burda icerdeki bakir okisi duvarlari yesertmis
ve baska bir odaya ta bir giris var tam yukardan cubuklarin gustedi gibi cikti asadanda ustalarim .giris yeri
bu bir gursel bir urnek.

İRON

Kullanıcı
Cevap: mezar odasindan ubur odaya gecis yeri horasnli bir yer

girişi nekadarda besbelli oluyor..ersan bu ne hız yahu yavaş ol biraz kalbe zarar :D

ersan

Admin

girişi nekadarda besbelli oluyor..ersan bu ne hız yahu yavaş ol biraz kalbe zarar :D

nabem ustam ustalarima bir faydam dokunursa ne mutlu bana buyle odalarda yada mahzenlerde dikatli olsunlar
buyle yer gurdumu hes gecmesinler.

sondurak

Kullanıcı

,,Ersan Ustamızaçiçek sanaçiçek sanaçiçek sanaSüper Paylaşımlar İçin Çoook Teşekkürlerçiçek sanaçiçek sanaçiçek sana,,

Kervan07

Admin

ersan ustam yine bomba gibi bir paylaşım yapmışsın..daha önceleride ara sıra asiavcı ustamızda bu tarz paylaşımlar yapardı örnek olsun diye..
burda da görüyoruzki bakırın oksiti ve horasan kendini hemen ele veriyor..

ersan ustam ben hic mezar odası görmedim,acmadım bu yüzden soruyorum,burda görülen horasan ne kalınlıkta oluyor..birde ustam bu mezar odalarının olduğu kaya hangi cinsten,granitmi,kireç taşımı yada farklı bir tarz kayamı? sormamdaki sebeb,bende arazide denk gelmiştim kapalı bir yer ama mezar diye ellemedim ve kayalar granit sert ve ağırdı..acaba mezarlar genelde hangi tarz kayalara yapılıyor?
teşekkürler bu güzel görsel bilgiler icin ersan ustam

saygılar kervan:)

ersan

Admin

ersan ustam yine bomba gibi bir paylaşım yapmışsın..daha önceleride ara sıra asiavcı ustamızda bu tarz paylaşımlar yapardı örnek olsun diye..
burda da görüyoruzki bakırın oksiti ve horasan kendini hemen ele veriyor..

ersan ustam ben hic mezar odası görmedim,acmadım bu yüzden soruyorum,burda görülen horasan ne kalınlıkta oluyor..birde ustam bu mezar odalarının olduğu kaya hangi cinsten,granitmi,kireç taşımı yada farklı bir tarz kayamı? sormamdaki sebeb,bende arazide denk gelmiştim kapalı bir yer ama mezar diye ellemedim ve kayalar granit sert ve ağırdı..acaba mezarlar genelde hangi tarz kayalara yapılıyor?
teşekkürler bu güzel görsel bilgiler icin ersan ustam

saygılar kervan:)

ustam burdaki kaya mezari kirec tasindan yapilmis saten putun kayalik yumusak tas.
bu horasan en kalin yeri 10 kadar olabilir.
neden dersen tam ulcmedim
horasanin arkasinda tas duvar var urme bu horasan da usten sivali ustam