MEZAR OLABİLİRMİ

Lacooos

Kullanıcı
Mezarin bas kısmından çıkan taş , mezarın uzanis yönüyle ayni olması lazım tasin ici kanallı mi taşın gozukmesede o taşın ic uzunluk ölçüsü 37 cm falan mı geliyor.
Her cm 1 m düşünürsek bahçe gibi duz alana mi kaynağa mi sari renk bir tasa mi ağaca mi neye isabet eder ? Bu emareler yine yukarıda belirttiğim uzre tam bati istikamette olmalı. Sistem bu şekilde işlemez tutmaz ise tam altına 3 kulaç 👍 öncesinde boşluk teyiti yapiniz

Lacooos

Kullanıcı
Mezarın üst kısmında bu kaya mevcut zaten burda 2 odalı biryer var ben ufaktan büyüğe gitmek için mezardan başladım hersoruya cevap ver demeniz burda penti reklamından kurtulabilsem cevap yazıcam zaten

Ekli dosyalar

• B4BCF287-BC0D-4889-BB60-9ACC78EEC1EE.jpeg
    B4BCF287-BC0D-4889-BB60-9ACC78EEC1EE.jpeg
    2 MB · Görüntüleme: 17
  • 76B3F77E-457F-4B1A-B606-4A0E269B58D9.jpeg
    76B3F77E-457F-4B1A-B606-4A0E269B58D9.jpeg
    1.1 MB · Görüntüleme: 16

Roni

USTA - KÂŞİF
Super Moderatör
Mezarın üst kısmında bu kaya mevcut zaten burda 2 odalı biryer var ben ufaktan büyüğe gitmek için mezardan başladım hersoruya cevap ver demeniz burda penti reklamından kurtulabilsem cevap yazıcam zaten
İşaretler bana rum işçiliğini anımsattırdı. Bölgenin tarihine hakimmisiniz? Boşluk almanız yer yer normaldir. Bu tür bir kaç yere daha yorum yapmıştım. Yapı alanının eşiğinde bu taş çıkar. Çevre detaylarını tek seferde yüklemeniz ustaların size daha iyi yardımcı olmasına vesile olacaktır. Bu arada @TRUVA ve @KANAS_USTA ustam doğru yönde cevap vermekte. Konuya dahil olamıyorum şimdilik müsait zamanımda tekrar inceleyeceğim.

Lacooos

Kullanıcı
İşaretler bana rum işçiliğini anımsattırdı. Bölgenin tarihine hakimmisiniz? Boşluk almanız yer yer normaldir. Bu tür bir kaç yere daha yorum yapmıştım. Yapı alanının eşiğinde bu taş çıkar. Çevre detaylarını tek seferde yüklemeniz uataların size daha iyi yardımcı olmasına vesile olacaktır. Bu arada @TRUVA ve @KANAS_USTA ustam doğru yönde cevap vermekte. Konuya dahil olamıyorum şimdilik müsait zamanımda tekrar inceleyeceğim.
Teşekkürler

Roni

USTA - KÂŞİF
Super Moderatör
Selamûn Aleykûm @Lacooos forum kuralları gereği özel mesajdan konu üzeri yardımlaşmak ve iletişim bilgileri aktarmak yasak. O yüzden konu her ne ise buradan bildirin biz elimizden geldiğince yardımcı olalım. Anlayışınız için teşekkür ederim. Selametle İnş’ALLAH. 🤚