Mezar olabilirmi | Sayfa 2 | Define işaretleri ve anlamları

Mezar olabilirmi

Erdal-42

Kullanıcı
Cevap: Mezar olabilirmi

selam bence sadece dogal bir kaya bu tür kaya yapılarında dogal olarak kendi yapısında bir çok işaret taşır bu tür kayalarda tıraş varsa tıraşın üzerinde oyma veya kabartma varsa bu işereti gösderir bana kalırsa ugraşcak hiç bir işaret veya emare yok bunda bu benim düşüncem kardeşim saygılar

NOVANDA

Kullanıcı

selam bence sadece dogal bir kaya bu tür kaya yapılarında dogal olarak kendi yapısında bir çok işaret taşır bu tür kayalarda tıraş varsa tıraşın üzerinde oyma veya kabartma varsa bu işereti gösderir bana kalırsa ugraşcak hiç bir işaret veya emare yok bunda bu benim düşüncem kardeşim saygılar

Değerli erdal kardeşim çok saol .Düşünüp zahmet edip yazman bile bize yeter .Her düşünceye her emeye ne olursa olsun saygı duymalıyız .Neden olmasın .

Alfa Romeo

Kullanıcı

Bölgeyi veren güzel bir işaret, Alan'a girmişsin..
- İşaretli Kaya hakim bir noktadadır ..
- İşaretli Kayanın oradan etrafına genişçe biraz dikkatli bakarsan, aynı o Kayanın şeklinde Dağlık bir yükselti göreceksin ve bu yükseltinin zirvelerinden aşağıya inen yağmur - kar suyu yolu olacak, toplam üç adet ortadaki biraz ince ve cılız..Ekseriyetle Kanalların baktığı yön olması muhtemel, birden fazla hedef noktası belirtilmiş, sen dediğim şekilde oradan dikkatlice bak, tarif ettiğim Dağlık yükseltiyi bul ve tamamını alacak şekilde fotola, konuna devam ederiz ....

BABACAN

Kullanıcı

Merhaba arkadaşım yıldızı koyduğum yerde bi boşluk testi yap bakalım ne diyo...Allah gönlüne göre versin.

SAYGILAR

Üst Alt