Mezar siteli | Sayfa 2 | Define işaretleri ve anlamları

Mezar siteli

OKLiT

DENETİM SORUMLUSU
Super Moderatör
Çekim gücü yüksek olan garanti takılır pulluk lazım.🤣🤣🤣🤣
Ustam en büyük tarim fuarı konya ya kuruluyor bildigim kadarı ile orda her türlü çift pulluk patlatma alet edevat bulunuyor sizin isteğinize uyarmi bilemem bizim burdakiler sizin isteğinize uymaz çünkü bir sey takılmıyor bol bol ot kökü takiliyorda

TRUVA

Admin
Ustam en büyük tarim fuarı konya ya kuruluyor bildigim kadarı ile orda her türlü çift pulluk patlatma alet edevat bulunuyor sizin isteğinize uyarmi bilemem bizim burdakiler sizin isteğinize uymaz çünkü bir sey takılmıyor bol bol ot kökü takiliyorda
Sadece pulluk yetmez üstünde mavi bidon monte edilmiş olacak. Çıkanları içine dolduracam.

Necat.

Emektar
Forum Düzeni
Admin
verilen cevabı makaraya almak yerine fikrin varsa söylesen daha sağlıklı olmaz mı
maşAllahı var diğerleride peşine takılmış
Ustam zaten görüş belirtilmiş, konuyu açan arkadaş pazar günü bakmış, ne bir cevap ne açıklayıcı bir yorumda bulunmuş yani konusuna sahip çıkmamış. Sağolsun siz yorum yapmışsınız ama tek resim ve açıklama olmayan, sahibinin takip etmediği bir konuya yorum yapılsa da bir şey farketmeyecek. Bu pulluk takılma olayı sıkça rastlanan bir olay olduğu için espriye dönmüş. Hayat bu kadar ciddiye alınmayacak şekilde kısa ustam. Arada bir gülümsemenin zararı yok. @TRUVA ustanın da sizin yazdığınızla dalga geçmek gibi bir niyeti olduğunu zannetmiyorum. Kendisini etiketledim. Gördüğünde açıklamasını kendi yapsın

Üst Alt