Mezar Veya Mahsen Olabilirmi? | Define işaretleri ve anlamları

Mezar Veya Mahsen Olabilirmi?

reddanger

Kullanıcı
Usta yakın çevrede tarihi bulgular var ise burası değerlendirmeye değer bir yer olabilir. Çubuk kullanicisinin tecrübesini bilmiyorum tabiki fakat çizdiği kare içinde boşluk testi yapmanızı öneririm öncelikle elinizde varsa şişleyin bir kaç farklı noktadan bu konuda size yardım edebilir. Bunun haricinde faklı bir cihazla daha bakmak gerekir özellikle gradyometre gibi.

Molla

Kullanıcı
Usta yakın çevrede tarihi bulgular var ise burası değerlendirmeye değer bir yer olabilir. Çubuk kullanicisinin tecrübesini bilmiyorum tabiki fakat çizdiği kare içinde boşluk testi yapmanızı öneririm öncelikle elinizde varsa şişleyin bir kaç farklı noktadan bu konuda size yardım edebilir. Bunun haricinde faklı bir cihazla daha bakmak gerekir özellikle gradyometre gibi.
Anladım üstat toprakta boşluk olabilir toprağa vurunca boşluk sesi bariz geliyor fakrlı yerlerde boşluk sesi yok

gıral

Vip Üye
çubukçu buişi nekadar biliyor tecrübesine güveniyorsanız çizdiğiyer oda diyebiliriz
oda içinde değerli tespiti yapabildinizse uğraşmaya değer
değerli tespit edemediyse napacaksınız boş odayı?
illa cihazla tespit şart
boşa emek vermemek için

Molla

Kullanıcı
çubukçu buişi nekadar biliyor tecrübesine güveniyorsanız çizdiğiyer oda diyebiliriz
oda içinde değerli tespiti yapabildinizse uğraşmaya değer
değerli tespit edemediyse napacaksınız boş odayı?
illa cihazla tespit şart
boşa emek vermemek için
Cubuk işinde amatörüz ama biraz bilgisi var arkadaşın benim dikkatimi çeken bize önce 4 adet duvar çizdi içeriye ortaya geldiğimizde 360 derece döndü ayak kısmında da döndü baş kısmındada döndü muhtemelen fakir mezarı sanırım müslüman çünkü baş tarafında çapraz çizdi bu çapraz direk kıbleye bakıyor