Mezar zemin altı | Define işaretleri ve anlamları

Mezar zemin altı

ASİAVCI

Kullanıcı
BURANIN DERİNLİĞİ BUKADARDIR DEDİĞİMİZDE ARTIK YOK OLURMU OKADAR DEMEYİZ ARTIK :(

cantar

Vip Üye
Cevap: Mezar zemin altı

Teşekkürler ersan bu vesile ile 2 tane taş kaldırayım 2 -3 kürek toprak atayım gömüyü bulayım diye bir şey yokmuş dimiiiiiii...
her şey o kadar kolay olsa idi her kes zengin ollur çevremizde bir tane fakir fukara olmazdı.....

zebun

Web Master-Coder
Kullanıcı

oldukça profesyonel çalışılmış ustam üstten girişi olan bu yeri bulmak özelliklede bu derinlikteki biyeri gerçekten tecrübe ve yetenek ister tebrik ederim

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Vip Üye

oldukça profesyonel çalışılmış ustam üstten girişi olan bu yeri bulmak özelliklede bu derinlikteki biyeri gerçekten tecrübe ve yetenek ister tebrik ederim

güzel bir tespit . bütün yorumlardan alınacak dersler var.
bizim boşluk tespiti ve derinlik ölçme konumuzdaki amaçta ,bunun içindi. bu hesabı yapamayan veya başka bir yeterli sistemle bakmayı beceremeyen, en fazla ,zemine kadar iner boş diye çıkardı.
avcı ustam gönlüne sağlık. sağlıcakla...

Gitti

Kullanıcı

Bu derinlik 2mtden fazla sanki.
Bu mezarı boşluk cıbıklarıyla buldularsa eger ellerinden öpmek lazım nokta atışı yapmışlar basbaya.

Lakin bence alan tarama tarzı bi ***** kullanılmış olabilirde.
Geçenlerde burda şehir merkezindeki kalenin etrafındaki evleri yıktılar ve alan tarama hacatlarıyla mahzenleri filan tespit ettiler arkeologlar ve belediye.
Burasıda sanki öle.
Aşağıya linkte ekleyim hatta adamlar 12 mtye kadar görüntü almıslar.

Mezardan neler cıktı kimişbilir:S

Yine ayarımız kaçtı dağ bayır bizi bekler .))

Son düzenleme:

ersan

Admin

ustam sasilacak bir sey deyil bu kazik yer profesionel cubukcu isi bu .
usta bir cubukcunu gecti yerde bisey kalmiyor deye bir suzum var bu resimde cok net beli oluyor ustalarim .kackeredir hep bunu demeye isterdim.

zebun

Web Master-Coder
Kullanıcı

ustam sasilacak bir sey deyil bu kazik yer profesionel cubukcu isi bu .
usta bir cubukcunu gecti yerde bisey kalmiyor deye bir suzum var bu resimde cok net beli oluyor ustalarim .kackeredir hep bunu demeye isterdim.

ersan ustam ben şaşmadım böyle biyeri bu şekilde kendim açsam ona şaşardım:) çünkü girişi boşluğun üstünde olan yani üstten girişli yerler benim için oldukça zor bir olay hatırlarsan senden de bu konuda bilgi ve tecrübelerine başvurmuştum