Mezarlar Nerede | Sayfa 2 | Define işaretleri ve anlamları

Mezarlar Nerede

Kervan07

Vip Üye
Yw buarı işi gömü işinden eyimi:D ustalarımın vardır bir bildiği bendemi bıraksam buişi napsam:rolleyes:
arıcılarla arazide çok sık bi araya geldiğimden banada bulaştı bu iş. yalnız benimkisi hobi olacak.şimdilik 7 kovan ile başladık bakalım ne olacak. daha sonra sana görüşlerimi bildiririm
saygılar kervan

komana

Ali Doğan Usta
Kullanıcı
kolay gelsin komana ustam. mezarlardan anlamam ama güzel yere benziyor.
ben defineciliği yavaş yavaş bırakma yoluna girdim..birazda senin eski meslek olan arıcılıkla ilgileneceğim.
selamlar saygılar:)
Oo çok güzel kardeşim Allah cc muvaffak etsin, gerçekten çok hoş bi uğraş yanlız bağımlılık yapıyor dikkat et. Bende hobby olarak başladım on kovanla tam oniki sene olmuş, parada kazandım yanlız don iki senede kırk civarı kovan söndü, birde üstüne geçen yaz fıtık ameliyatı olunca bu sene ara verdim şu an arı yok.
Bakalim durumum elverirse seneye inşallah tekrar başlarım. Bu işin en güzel tarafı kendi üretimin tamamen doğal olduğunu bildiğin balı üretiyorsun. Tabiatla başbaşa olmak filanda cabası.
Hadi kolay gelsin

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ihtiyar45

Vip Üye
Değerli kardeşim,yerin güzelde işçiliği zor,sana bir yer söyleyeçeçiğim yalnız işi kolay değil,ağaçtan merdiven yapıp kayayı deldiğiniz yerin tam altı,güzel kaya mezarın var,ama işi kolay değil.arıcılık güzeldir.Saygılarımla.

komana

Ali Doğan Usta
Kullanıcı
Değerli kardeşim,yerin güzelde işçiliği zor,sana bir yer söyleyeçeçiğim yalnız işi kolay değil,ağaçtan merdiven yapıp kayayı deldiğiniz yerin tam altı,güzel kaya mezarın var,ama işi kolay değil.arıcılık güzeldir.Saygılarımla.
Katkın için teşekkürler ustam, yanliz ben buraya hiç gitmedim o deliklede bi alâkam yok[emoji4]
İnşallah gittiğimde verdiğin bilgiyi muhakkak degerlendiririz
Evet arı ile ugrasmak bi nevi terapi gibi herkese tavsiye ederim

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

cantar

Kullanıcı
İLK FOTOĞRAFTA KARELERİN ÜZERİNDE BİR KÜÇÜK KARE VAR ORADAN BAŞLA DOSTUM...
img-20180413-wa0035-jpeg.1303

Üst Alt