Mezarlık | Sayfa 2 | Define işaretleri ve anlamları

Mezarlık

Erdem

Vip Üye
Vip Üye
söylediğin den daha fazlası var gibi erdem kardeşim.

tespitlerin çok yerinde. insanlar evleri nerdeyse odaların üzerine yapıyorlarmış. üst kademeden bakma imkanın oldumu.
Üst kademeden bakmaya baktım fakat resimleyebildiğim kadarını paylaştım yani elimde başka resim yok,Haliyle ev yapılmış tarihin üzerine ve izinsiz girilmez,Yakın zamanda gidecem önerin varsa söyle ağabey,Burası hakkında düşünceniz olursa abi kardeş'de açabiliriz

Erdem

Vip Üye
Vip Üye
Yeni buranında yakın fotosunu cekmelısın guneş vurmuş buraya ama traslanma var gıbı bakmak lazım
Tamda işaretlediğin yerde 2 adet oda işareti yapılmış bakmıştım,Değerliside var,Oda işareti derken girişini yönünü filan göstermiş

Son düzenleme:

Erdem

Vip Üye
Vip Üye
Bu üçlemede 3 olanı bulmak lazım,Kayadır,Ağaçtır gibi fakat buradaki kayaların sayısı 6 yada 7 olacak bu durumda da 3'leme olabilirmi!!!Ayrıca zaman ayırıp fikir paylaşan tüm arkadaşlardan ALLAH razı olsun ve işini gücünü rast getirsin.

Erdem

Vip Üye
Vip Üye
sarı olan yer ısaretın mezarında yanında ama ıscılıgı cok fazladır buranın
Koltuğun üzerinden başlayarak kırmızı çizdiğin kayanın üzerine doğru boşluk tesbiti yaptım,burda görünen büyük kayanın soluna baktığında arkada bulunan topraktan çıkmış yılan gibi görünen yerdende değerli sinyali aldım

Üst Alt