mezarmı acaba

ASİAVCI

Kullanıcı
Cevap: mezarmı acaba

bu fotograf yurt içi değil sanırım

sevgili cantar sanmanıza gerek yok yurt dışı olduğu imzadanda aşıkardır
ilk resmi attığımda tüm arkadaşların aklında hemen o ışık yandı kaya mezarı diye ama öyle olmadığı son iki resimde belli oldu yorum yaparken her olasılık düşünülmelidir tek sentezde yanılma cok olacaktır.
bu tür görseller her arkadaşın arazideki deneyimini vede düşüncesini gördüğü arazıye dahada yatkın kılacağı kanısındayım

YURT İÇİ VEYA YURT DIŞI PAYLAŞMAK GÜZEL SİZİNDE YURT DIŞI PAYLAŞIMLARINIZ GİBİ.....SELAMETLE

zehir

Kullanıcı

o zaman yanlış değerlendirmişim fotografların sol alt köşesinde Amanda biandıcho imzası varda yeni bir fotograf makinası ile çekilmiş herhalde resmin fotografın kenarına istediğin imzayı atıyor....

s.a kimin imzasının oldugun hükmü yok ustam beni yanlış anladınız galiba yurt içinde daha güzel yerler var ben bunu belirtmek amaclı söledim bura yurt içi diye sölemedim yanlış anlaşılma için özür dilerim saygılar..

zehir

Kullanıcı

asi abi özelden yazdım ama bakmadın galiba abi benim kaydımı falan sil kimsenin kendi kendisine triplenmesine gerek yok herkes cok biliyo ben bilmiyorum yazmayla olmaz bu işler sitebil araziye bekliyoruz herkesi kusuruma bakmayın cevap yaz bende yol alıyım ufaktan ufaktan saygılarımla .....

ASİAVCI

Kullanıcı

asi abi özelden yazdım ama bakmadın galiba abi benim kaydımı falan sil kimsenin kendi kendisine triplenmesine gerek yok herkes cok biliyo ben bilmiyorum yazmayla olmaz bu işler sitebil araziye bekliyoruz herkesi kusuruma bakmayın cevap yaz bende yol alıyım ufaktan ufaktan saygılarımla .....

sevgili zehir iş senin veya bizlerin bişeyler bilip milmemesi olmamalıdır yanlış gördüğünüz daha doğrusu sonuçun arazideki karşılığı olmadığını düşündüğünüz tüm konuda konunun altına bildiklerinizi yazabilirsiniz
yanlış yorum yada bir anlık gafletle yanlış acıklamalar olsada bunlara vereceğimiz cevapla kırıcı olmadan acıklayıcı yazarak mudahil olabiliriz

kim cok biliyorsa bilsin senin benin işime yarıyormu ona bakalım biz
kurda sormuşlar neden boynun kalın diye oda kendi işimi kendim yaptığım için demiş

senin gibi değerli bir arkadaşın aramızdan ayrılması bizi üzer buranın sayesinde arkadaşlık dostluklarımız oluyor
öyle ben gidiyorum bidaha girmeyeceğim gibi sözler duymayayım senden rıcam kalmandır ama yinede karar senin......selametle

İRON

Kullanıcı

sevgili zehir iş senin veya bizlerin bişeyler bilip milmemesi olmamalıdır yanlış gördüğünüz daha doğrusu sonuçun arazideki karşılığı olmadığını düşündüğünüz tüm konuda konunun altına bildiklerinizi yazabilirsiniz
yanlış yorum yada bir anlık gafletle yanlış acıklamalar olsada bunlara vereceğimiz cevapla kırıcı olmadan acıklayıcı yazarak mudahil olabiliriz

kim cok biliyorsa bilsin senin benin işime yarıyormu ona bakalım biz
kurda sormuşlar neden boynun kalın diye oda kendi işimi kendim yaptığım için demiş

senin gibi değerli bir arkadaşın aramızdan ayrılması bizi üzer buranın sayesinde arkadaşlık dostluklarımız oluyor
öyle ben gidiyorum bidaha girmeyeceğim gibi sözler duymayayım senden rıcam kalmandır ama yinede karar senin......selametle
aynen katılıyorumm.
ne yani birileri yanlış yapmış diye.ki yaptığınıda sanmıyorum gidilir mi? be mubarek...bu gibi yerler olmassa nasıl birbirimiz tanır birbirimize yardımcı olabilirzki..valla bir çok arkadaşı bu gibi sosyal paylaşı sitelerinden tanıdım ve iyikide tanımışım.bilgi birkimim üzerine kat be kat bilgi akımı geldi.arazide zorlandım mı en azından tel açıp onlara durumu anlatıp bana yardımcı olabiliyorlar.olamassalrda bile başkalarını devreye sokuyorlar bundan daha güzel dostluk mu olur ALAH C.C aşkına yaa.bidaha hiç bir uyemizden böle moral bozucu bir cümle duymayalım inşşş.
saygılar sevgiler selametle kalınız inş...

HARBİCİ

SERKAN
Kullanıcı

sevgili hemşerim zehir. cantar usta ile aranızdaki konu tamamı ile bir yanlış anlamadan ötürü olduğu çok açık belli. cantar usta asi ustanın yayınladığı resmin alıntı olduğunu ima ederek yabancı mı demiş, sende benzerleri yurdumuzda da var diye düşünceni yazmışın buraya kadar gayet normal.

fakat sonrasında bir takım yanlış anlaşılmalar olmuş. bunlar incir kabuğunu doldurmaz. cantar usta ne kadar değerli bir ustamız ise inan sende öylesin hemşerim. bizler senin kendi çalışma tarzını ve bu çalışma tarzında ne kadar uzman olduğunu biliyoruz.

2 günlük dünya kalp kırmaya da darılıp küskünlüğe de deymez. ortada kırılıp siteyi terk edecek kadar bir olay yokken, böyle şeylere lüzüm yok.

bizim misyonumuz iyi niyet birlik beraberlik ve dayanışmadır. lütfen ustalarımız da dahil dikkat etsek küskünlük olmasa ne güzel.

seni burada her daim görmek istiyoruz. ve kusura bakma memlekete geldiğimde bir cenaze sebebiyle seninle irtibat kuramadım. inşallah daha yüzyüze de görüşmek var. kısmet ise.