Mezarmıdır Mahsenmidir? | Sayfa 3 | Define işaretleri ve anlamları

Mezarmıdır Mahsenmidir?

Warning

Kullanıcı
peki burada dikkat edilmesi gereken bir husus varmıdır ustam (tılsım tuzak gibi)

byroom üstadım her ne olursa olsun çalışma yapacağınız vakiti şu şekilde tercih etmenizi öneririm gündüz vakitleri bizimdir geceleri diğer alemin sabah ezanı'ndan sonra akşam ezanı'na kadar kolay gelsin sonrasına çalışırım der iseniz Allah c.c. emanet olun inşaallah :)
(kaçak kazılardan uzak duralım)

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Kullanıcı
güzel kardeşim,tespitinizde bir noksanlık var. sıkıntınız orada. burayı buldum diyorsun,

girişi nerden kaç oda tespit ettiniz ,odalar tam olarak nereye düşüyor desem cevap verebilirmisin. yokmu dersin.
amacımız seni eleştirmek değil,bilakis ,boşluk tespiti konusunda yeterli olman için uyarmak.
burda alt meyilden girişi başlayan,düzlük altına kadar uzanan odalar mevcut. bu tespiti yeterince başaramadığın zaman hiç bir şey anlaşılamaz.

Moderatör tarafında düzenlendi:

byroom

Kullanıcı

güzel kardeşim,tespitinizde bir noksanlık var. sıkıntınız orada. burayı buldum diyorsun,

girişi nerden kaç oda tespit ettiniz ,odalar tam olarak nereye düşüyor desem cevap verebilirmisin. yokmu dersin.
amacımız seni eleştirmek değil,bilakis ,boşluk tespiti konusunda yeterli olman için uyarmak.
burda alt meyilden girişi başlayan,düzlük altına kadar uzanan odalar mevcut. bu tespiti yeterince başaramadığın zaman hiç bir şey anlaşılamaz.
ustam güzel yorumunuz için size teşekkür ederim.Ben defineci,kazıcı değilim önceki kendimi tanıtan mesajda da söylediğim gibi işim gereği devamlı arazide bulanan bir kişiyim sadece bu işi hobi olarak bakıyor ve bulduğum işaretlerin anlamlarını merak ediyorum ve siz değerli ustalarımla bu konularda muhabbet etmek hoşuma gidiyor. Bilindiği gibi öğremenmenin yaşı yoktur bilmemekte ayıp değil hayatımda ilk defa bu konularla karşılaşıyorum ve bu işin bütün detaylarını ustalarımdan öğrenmek isterim saygılarımla...

byroom

Kullanıcı
byroom üstadım her ne olursa olsun çalışma yapacağınız vakiti şu şekilde tercih etmenizi öneririm gündüz vakitleri bizimdir geceleri diğer alemin sabah ezanı'ndan sonra akşam ezanı'na kadar kolay gelsin sonrasına çalışırım der iseniz Allah c.c. emanet olun inşaallah :)
(kaçak kazılardan uzak duralım)
:):) her işimiz Allaha emanet ustam....

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Kullanıcı
ustam güzel yorumunuz için size teşekkür ederim.Ben defineci,kazıcı değilim önceki kendimi tanıtan mesajda da söylediğim gibi işim gereği devamlı arazide bulanan bir kişiyim sadece bu işi hobi olarak bakıyor ve bulduğum işaretlerin anlamlarını merak ediyorum ve siz değerli ustalarımla bu konularda muhabbet etmek hoşuma gidiyor. Bilindiği gibi öğremenmenin yaşı yoktur bilmemekte ayıp değil hayatımda ilk defa bu konularla karşılaşıyorum ve bu işin bütün detaylarını ustalarımdan öğrenmek isterim saygılarımla...
benim değinmek istediğim sizin kazıcı olduğunuz değil,boşluk bulduk deyince,çubuklarla veya başka bir sistemle tespit ettiğiniz anlamına karşı,hem odaların hemde girişin olduğu kısımlara değindim. boşluk tespitine de dikkat etmenizi önerdim. amacımız yardımcı olmak ,noksanlıklar varsa giderme yönünde tavsiyelerde bulunmak.
arazide olman da güzel. paylaşımlarınla hem kendin hemde yorumlar ışığında üyelerimiz istifade edecektir. kafanda oluşan sorular olursada sorabilirsin.
saygı ve sevgi bezden kardeşim.

ersan

Vip Üye
1 ci resimdekisi isaret tek kisilik bir mezar simgesi mezaar da tam tasin altinda kaliyor o isarete bakiliorsa urasmaya deymez nedense ,,halk ,,mezarli sayilir etraflarda da mezarlart olmali baska .

Üst Alt