Mihrab Icinde Dev Bir Oyma | Define işaretleri ve anlamları

Mihrab Icinde Dev Bir Oyma

ersan

Vip Üye
merhabalar burda ustalarim kapali ve belgeli bir mara var ta hic azi acilmamis vaziyete .

bu resimde tam maranin kapali oldu yer sol tarafta kaliyor tam mihrabin unden bakil;dinda .

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Kullanıcı
neyi bekliyorsun ersan usta. yer önemini gösteriyor. kayıdından da ne olduğu belli ise,birde kendin testlerini yaparsın. resmiyetle açsan sizde ne kadar veriyorlar bilmiyorum. ama değer. hayırlı olsun.

ersan

Vip Üye
neyi bekliyorsun ersan usta. yer önemini gösteriyor. kayıdından da ne olduğu belli ise,birde kendin testlerini yaparsın. resmiyetle açsan sizde ne kadar veriyorlar bilmiyorum. ama değer. hayırlı olsun.
abi burda bisey vermiyorlar
sadece iceri tikiyorlar insani mali alik kendi aralarinda buluyoprlar okadar.:D

ersan

Vip Üye
Yapma yaw... desene biz iyiyiz...(kahkaha)
cok hemde ustam .
ustam bu yer okadar cin li ki ne deyem usten noktayi urduk ve 6 arkadas acmaya gitik tam cubugun cekti yerde 80 cm de ,,allah,,yazisi yazilmis derin oyma ve kalite o yaziyi gurdumu butun arkadaslar biraktilar yer uylece duruyor tam bu basetim maranin ustunde .

Lacivert24

Extra/Dini Konular
Admin
cok hemde ustam .
ustam bu yer okadar cin li ki ne deyem usten noktayi urduk ve 6 arkadas acmaya gitik tam cubugun cekti yerde 80 cm de ,,allah,,yazisi yazilmis derin oyma ve kalite o yaziyi gurdumu butun arkadaslar biraktilar yer uylece duruyor tam bu basetim maranin ustunde .

Ersan ustam demekki bu mağara müslümanlar tarafından kullanılmış cin veya büyü olacağını sanmam bende meraklandım şimdi...

Üst Alt