Mihrab Icinde Dev Bir Oyma | Sayfa 2 | Define işaretleri ve anlamları

Mihrab Icinde Dev Bir Oyma

TEVFiK

Vip Üye
Tevfik usta ersan bizi ne zaman davet edicek bende bilmiyorum bulgaristanda yer kalmadimi çağırır ancak bizi:D:D:eek:
Vallahi bende bilemiyorum :( kendileri kasaları bula,bula kasa bırakmayacak :confused: (maşallah)galiba bizi kasaların yerlerini temizletecek gibi görmeye başladım.(ağla) ben artık korkmaya başladım.:eek:

TEVFiK

Vip Üye
Gel Tevfik usta başımın üstünde yerin var ersan bize gittikmi hediye verir belki;)
Allah razı olsun sayın ustam evet kesinlikle bize hediye,,hediyeler verir :D çünkü kalbi'nin güzelliği yüzüne vurmuş yüzününde güzelliğide bize vurur çok iyi niyetli,çok merhametli sağolsun.

TEVFiK

Vip Üye
Sendede allah razı olsun Tevfik usta vize kalkicak artik otobüsler ucuz gidiyor zaten buradan oraya bilet parasinida ersana ödetiriz:D:D:D
anaaaaa bakın bu benim aklıma neden gelmedi aceba gitmişken bende 1 tane Manisa Mesir macunu götüreyim bari :D sizin orası neresi sayın ustam :) özelinizde kapalı.:confused:

TEVFiK

Vip Üye
Tevfik ustam edirne bende buradan 1 teneke peynir götürürüm skp varmı ustam sende
evet var sayın ustam ama ben şarköy'de baya kaldım edirne'nin pazarına bile geldim tavuk satmak için hemde toptan.:D edirne trakya genel müdürü bizi akraba idi süleyman boravalı hadi beni kaydedin

Üst Alt