Miknatis Avciliği Definecilikte Yeni Çiğir (magnetic Fishing Hunt) | Sayfa 3 | Define işaretleri ve anlamları

Miknatis Avciliği Definecilikte Yeni Çiğir (magnetic Fishing Hunt)

Abdullah313

Kullanıcı
Ben konu hortlatıyorum ama ne yapayım site ile tanışalı 3 gün oldu. Şu an sezonun boş zamanındayız (kürk deri tekstil) müptela oldum günde yaklaşık 8-10 saat okudum yine bırakamıyorum telefonu. Neyse bizim deri de yaka ve cep ağızlarına kullandığımız inanılmaz güçlü mıknatıslar var. Deri ve tekstil aksesuarcılarda bulursunuz. 25 krş boyunda iki taneyi tek elin parmakları ile ayırmanız imkansız. İki el kullanarak sıyırtarak açılıyor sadece. Zaten satılırken herbirinin arasında mukavva var. Abartmıyorum 2 adet (25 krş aynı ebatta) neodyum mıknatısı ayırırken parmağımın ucu arada kaldı yani iki santim mesafeden kapanıverdi diye parmağımın ucu kan topladı ve çok acıdı. 50 taneyi birleştirip denesem mi n'apsam :) Zeytinburnu nda da denizden arkadaşların dediği gibi bira kutusu toplamayayım sakalımla takkemle milletin içinde :)

Lenovo P1a42 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Abdullah313

Kullanıcı
Bizim kullandığımız bunlar n52 bildiği kadarı ile sitedeki en güçlüsü ve 2 cm den çıplak birbirine çarpışırsa hızlı öpüşmeden, şiddetten dolayı biri kırılır %80 haberdar edeyim, niyetlenenlere, belli mi olur biraz farklı iq ile düşünenler giremediği mağara, oluk vs yerlere olta atabilirler endoskopik kamera ile mesela. Malzemenin 1/10 u demir olsa bırakmaz getirir bence :)
50 Adet/grup N52 Güçlü Ndfeb Mıknatıslar Toplu Süper Yuvarlak Disk Nadir Toprak Neodimyum Mıknatıs 12mm x 2mm
arkadaşım sen bildiğini en güzel şekilde paylaşmışsın. dileyen girer bulur.reklam oluyor düşüncesi doğmaması için adresi kaldırdım. emeğine sağlık.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Abdullah313

Kullanıcı
Bundan iki tane alan dilek havuzlarının/nehirlerinin yıllardır biriken nevalesini bir gecede kaldırır biiznillâh :)

Süper Güçlü Güçlü Nadir Toprak blok delik mıknatıs Neodimyum N52 Mıknatıslar 50*50*25mm Ücretsiz Kargo

Moderatör tarafında düzenlendi:

Abdullah313

Kullanıcı
Gerçekten niyetlenen veya evde dursun gün gelir lazım olur diye almaya kalkan olabilir diye söylüyorum. Arkadaşlar manyetik kartlarınıza; kredi kartları, banka, otobüs kartları ve telefon ve sd kart veya cd lerinize yaklaştırmayınız. Sonra ben vebal almış olmayayım.

Abdullah313

Kullanıcı
(Linkeri kaldırmışsınız) Tamamdır sıkıntı yok. Kural neyse başım üstüne... Yavaş yavaş öğreneceğiz. Kuralları okumuştum tek nefeste ama aklıma gelmedi yazarken.

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Vip Üye
(Linkeri kaldırmışsınız) Tamamdır sıkıntı yok. Kural neyse başım üstüne... Yavaş yavaş öğreneceğiz. Kuralları okumuştum tek nefeste ama aklıma gelmedi yazarken.

anlayışın hepimize örnek olur inşaallah.
iyi niyetinden hiç bir şüphem yok. lakin bazı uyanıklar,ticari amaçlı,çubuk cihaz vs. reklamı , veya kendine yönlendiren linkler verdiği zaman zaman oluyor. o nedenle böyle bir karar almış durumdayız. seninki masumane ama birileri fırsat olarak değerlendirmesin kararlılığımız bilinsin istedim.
sağlıcakla kal kardeşim.